mobile
REKLAMA

Gazeta dla Ochoty, Ursusa i Włoch

Mamy wydanie gazety Informatora Stolicy dla mieszkańców dzielnic Ochota, Ursus i Włochy. W pięciu miejscach można spotkać naszych pracowników, od których otrzymacie bezpłatny egzemplarz. Można nasz znaleźć przy Urzędach Dzielnicy Ochota i Włochy a także na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Banacha. Nie może zabraknąć nas w okolicach dworca PKP Ursus i PKP Włochy.

Gazeta dla Ochoty, Ursusa i Włoch

W najnowszym numerze polecamy tekst o Placu Narutowicza. Walkę o jego nowy wygląd podjęło Stowarzyszenie Warszawa Obywatelska. Reporter Informatora Stolicy był na Placu podczas inauguracji zbierania podpisów pod projektem uchwały.

Warto też przeczytać wywiad z trenerem Andrzejem Kołodziejem z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ursusie. Tylko w naszej gazecie dowiecie się czy warto szkolić młodych piłkarzy a także jak wygląda sytuacja na Orliku w Ursusie.

Na pytanie czy Ochota jest dzielnicą kobiet, odpowiada nasza dziennikarka Agata Mościcka – polecamy jej artykuł. Wart uwagi jest też tekst Agaty o pracowni ceramiki Angoba, działającej pod patronatem Filii Ośrodka Kultury Ochota.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest niebagatelna kwestią. O tym, że kierowcy na Ochocie będą mogli jeździć bezpieczniej dzięki zmianom w organizacji ruchu na ulicy Grójeckiej, Racławickiej i Harfowej  przeczytacie w tekście Krzysztofa Kruka, zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ochota. Natomiast o modernizacji skrzyżowania ulic Żwirki i Banacha przeczytacie w artykule Agnieszki Supińskiej.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zdrowie jest ważne. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z propozycją Gabinetu Medycyny Estetycznej przy ulicy Popularnej 19 oferującej lifting wampirzy. Co to jest? Przeczytacie w gazecie. Z Kazachstanu do Polski przyjechał Walerij Didenko, masażysta o polskich korzeniach, który przy ulicy Obywatelskiej 7 otworzył swój gabinet. Warto skorzystać z  jego usług.

Mamy też propozycję dla smakoszy dobrej kuchni. W Centrum Handlowym Atrium Reduta zjemy smacznie, zdrowo i w przystępnych cenach w Ryż ot to. Bardzo ważna informacja – na hasło „Informator Stolicy” otrzymamy rabat 15 %.

To oczywiście wybrane artykuły z najnowszego wydania Informatora Stolicy. Zachęcamy i zapraszamy do lektury.

Andrzej Sitko

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda