mobile
REKLAMA

Groził bronią palną młodemu chłopakowi, bo zajął mu miejsce postojowe na parkingu

Patrolowcy z Ochoty zatrzymali chwilę po zdarzeniu mężczyznę, który na parkingu miał grozić bronią palną młodemu chłopakowi. Powodem awantury było miejsce postojowe. Po pieszym pościgu mundurowi zatrzymali podejrzanego. Znaleźli przy nim pistolet gazowy. Dodatkowo 44-latek w mieszkaniu miał kilkadziesiąt gramów mefedronu. Wcześniej jechał skuterem pomimo sądowego zakazu. Usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Informacja prasowa
Groził bronią palną młodemu chłopakowi, bo zajął mu miejsce postojowe na parkingu

Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa III otrzymali informację o awanturze na parkingu przy ulicy Dickensa. Zgłaszający poinformował policjantów, że przed chwilą nieznany mężczyzna w trakcie awantury o parkowanie groził mu pistoletem.

Przybyli na miejsce policjanci przed jednym z bloków zauważyli podejrzanego. Na widok mundurowych mężczyzna zaczął uciekać. Fragment pościgu widoczny jest na publikowanym filmie pochodzącym z kamery nasobnej jednego z funkcjonariuszy. Zatrzymanym okazał się 44-latek. Posiadał przy sobie plecak, w którym patrolowcy znaleźli "gazówkę" do złudzenia przypominającą prawdziwą broń palną.

Okazało się, że wcześniej mężczyzna kierował pojazdem mechanicznym pomimo sądowego zakazu. Dodatkowo w mieszkaniu agresora policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów mefedronu.

Po nocy spedzonej w policyjnym areszcie zatrzymany usłyszał zarzuty złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prokuratura zastosowała wobec mężczyzny policyjny dozór. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

fot.Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda