mobile
REKLAMA

Hipoterapia na Ursynowie

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na bezpłatne zajęcia w ramach projektów „Koń na biegunach – wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy” oraz „Hipoterapia na Zielonym Ursynowie”. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych hipoterapeutów. Odbywać się będą w poniedziałki i czwartki, w stajni FPDN HIPOTERAPIA, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (zapisy ruszają 9 kwietnia) oraz w Fundacji Hipoterapii Rodzinnej Pańczak, ul. Bażancia 32 (zapisy już trwają).

Informacja prasowa
Hipoterapia na Ursynowie

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 9 kwietnia 2021 r. Prowadzone będą od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00. Chęć udziału można zgłosić wysyłając e-maila na adres: fundacja@hipoterapia.org lub telefoniczne: 503 300 722. Zapisy będą możliwe do wyczerpania dostępnych miejsc.

2. Projekt „Hipoterapia na Zielonym Ursynowie” realizowany jest przez Fundację Hipoterapii Rodzinnej Pańczak, od kwietnia do sierpnia 2021 r. Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Zapisy już się rozpoczęły. Chęć udziału można zgłosić wysyłając e-maila na adres: hipofun@o2.pl lub telefoniczne: 506 384 393.

Fot. UD Ursynów

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda