mobile
REKLAMA

II Zawody ARM WARSAW CHALLENGE

Zapraszamy na II Zawody ARM WARSAW CHALLENGE organizowane, na terenie muszli koncertowej Parku Praskiego w Warszawie, przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

TAGI
II Zawody ARM WARSAW CHALLENGE

Zawody odbędą się w najbliższą sobotę (12 września 2015 r.). Start zawodów rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 17:30. Finały zaplanowano na godzinę 16:45.

Zeszłoroczne zawody w siłowaniu na rękę zgromadziły rzesze fanów z całej Polski. Wśród startujących m.in. byli Mariusz Podgórski – ośmiokrotny mistrz Polski, IV medalista mistrzostw świata, Jan Żółciński – siedmiokrotny mistrz Polski, medalista mistrzostw świata, tegoroczny mistrz zawodów zorganizowanych w Las Vegas oraz Pan Wiesław Podgórski – wicemistrz świata w kategorii weteranów oraz wielu innych mistrzów kontynentu i świata w tej dyscyplinie sportowej.

Również, w tym roku wystąpią na Pradze-Północ mistrzowie i zapaleni sportowcy w siłowaniu na rękę. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla mieszkańców i wszystkich kibiców zawody w wyciskaniu sztangi dla kobiet i mężczyzn. Każdy z zawodników i każda z zawodniczek, będzie musiała podnieść sztangę ważącą połowę wagi swojego ciała w ilości maksymalnej.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda