mobile
REKLAMA

Jednolite stroje dla pracowników ZTM

Od 1 listopada kontrolerzy biletów, pracownicy Punktów Obsługi Pasażerów, kancelarii, nadzoru ruchu oraz pracownicy obsługi parkingów P+R będą podlegali umundurowaniu.

inf. pras.
TAGI
Jednolite stroje dla pracowników ZTM

Wraz z końcem listopada wszyscy pracownicy mający bezpośredni kontakt z pasażerem będą swoją pracę wykonywali w nowych, eleganckich jednolitych strojach. Staną się dzięki temu lepiej rozpoznawalni i będą wizytówką stołecznej komunikacji miejskiej.

Rozpoznawalność kontrolerów może wpłynąć na to, że część gapowiczów zacznie kupować i kasować bilety. Strój kontrolera i pracownika POP-u będzie się składał ze spodni wyjściowych w kant w kolorze grafitowym, wyjściowej grafitowej marynarki (w wersji męskiej i damskiej), białej koszuli

z długim lub krótkim rękawem (w okresie letnim), czarnego paska, czarnych butów W przypadku pań zamiast spodni możliwy będzie wybór grafitowej spódnicy, zgodnie z upodobaniem pracownika. Dodatkiem będzie krawat dla Panów, a dla Pań apaszka .

 

Dodatkowo, w okresie wiosenno-letnim przy niesprzyjającej aurze kontrolerzy ubrani będą w czarne letnie kurtki. Czarne kurtki dostosowane do pory roku kontrolerzy będą nosić również zimą. Zostaną wtedy wyposażeni w zimowe spodnie, czapki oraz rękawiczki.

 

W okresie wiosenno-letnim, czyli od początku maja do końca września, kontrolerzy będą mogli sprawdzać bilety bez krawata oraz w koszuli
z rozpiętym jednym guzikiem pod szyją.

 

Jednolite stroje będą mieli zarówno kontrolerzy biletów pracujący na etat jak i ci, którzy sprawdzają bilety na podstawie umowy zlecenia oraz firmy zewnętrznej wykonujących czynności na zlecenie ZTM (Cursor).

 

Podobny strój będą mieli pracownicy obsługi parkingów i nadzoru ruchu. Dodatkowo będą oni mogli założyć koszulki polo i bluzy polarowe. Ponadto pracowników nadzoru wyróżniać będą odblaskowe kamizelki z napisem „nadzór ruchu ZTM” na plecach oraz czapki instruktorskie z białym pokrowcem, czarnym daszkiem i złotym sznurkiem na obrzeżu daszka oraz czerwonym otokiem.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda