mobile
REKLAMA

Kandydatka Lewicy proponuje małą rewolucję w szkole

20 osób w klasie, bezpłatne korepetycje oraz posiłki w szkołach. Ponadto uspokojenie ruchu ulicznego wokół szkół – to kolejne propozycje Magdaleny Biejat, kandydatki Lewicy na prezydenta Warszawy.

NKK
Kandydatka Lewicy proponuje małą rewolucję w szkole

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Kandydaci na prezydenta Warszawy przedstawiają kolejne propozycje. Magdalena Biejat wśród swoich postulatów wyborczych stawia m.in. na zmiany w warszawskich szkołach. - Stawiamy na edukację, bo edukacja dzisiaj jest jedną z najważniejszych inwestycji w przyszłość – podkreśla Biejat. Kandydatka Lewicy zauważa, że szkoła powinna być miejscem wyrównywania szans i dbania o rozwijanie skrzydeł. Jak to zrobić?

Biejat proponuje zmniejszenie liczebności klas do 20 osób, ponadto chce aby w szkołach były prowadzone bezpłatne korepetycje, a także ciekawe, rozwijające zajęcia dodatkowe.

Kolejną zmianą w szkole miałyby być bezpłatne, zdrowe i zbilansowane posiłki z możliwą opcją wegetariańską i wegańską. Wokół szkół zaś miałoby zostać poprawione bezpieczeństwo oraz infrastruktura rowerowa, chodzi m.in. o budowę parkingów dla rowerów.

Magdalena Biejat uważa, że środki na realizację tych pomysłów można znaleźć w budżecie miejskim, gdyż dziś wg niej wiele pieniędzy jest marnowanych.

 

fot. FB Magdalena Biejat

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda