mobile
REKLAMA

Krok w świat zapaśniczej pasji: Turniej Pierwszego Kroku dla Najmłodszych

W najbliższą sobotę, 2 grudnia 2023 r., hala Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 zamieni się w arenę niezwykłej rywalizacji. Na maty wyjdą najmłodsi zapaśnicy z warszawskich klubów, reprezentujący roczniki od 2013 do 2018, by zmierzyć się w emocjonujących pojedynkach podczas Turnieju Pierwszego Kroku Zapaśniczego dla Najmłodszych

Anna Teodorowicz
Krok w świat zapaśniczej pasji: Turniej Pierwszego Kroku dla Najmłodszych

Początek wydarzenia o godzinie 9:00 to czas, kiedy zawodnicy zmierzą się z wagą oraz badaniami lekarskimi. Sprawdzenie wagi jest standardowym elementem przygotowań do zawodów, a badania lekarskie zapewnią, że każdy uczestnik jest w doskonałej kondycji.

O godzinie 11:00 nastąpi uroczyste otwarcie zawodów, które zainauguruje serię walk. Najmłodsi zapaśnicy zaprezentują swoje umiejętności w uproszczonych formach zapasów i mocowania, dostosowanych do ich wieku i doświadczenia. 

Około godziny 14:00, uczestników czeka moment pełen ekscytacji – wręczenie zasłużonych medali, dyplomów i nagród rzeczowych. To chwila, w której każde dziecko będzie mogło poczuć dumę z własnych osiągnięć i wysiłku włożonego w trening.

Zapraszamy do Kibicowania: Wstęp Wolny!

Już w tę sobotę hala Białołęckiego Ośrodka Sportu stanie się miejscem niepowtarzalnej sportowej atmosfery. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sportu do wsparcia najmłodszych zapaśników w ich pierwszych krokach na ścieżce sportowej. Wstęp na turniej jest całkowicie wolny, wydarzenie jest doskonałą okazją do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, ciesząc się sportowym widowiskiem. Przyjdźcie, kibicujcie i bądźcie częścią tej niezwykłej zapaśniczej przygody!

fot.pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda