mobile
REKLAMA

Mistrzyni UFC na Marszałkowskiej

Trzykrotna Mistrzyni Świata, dwukrotna Mistrzyni Europy i pierwsza Polka w UFC, oraz mistrzyni tej organizacji w wadze słomkowej. Joanna Jędrzejczyk promuje swoją autobiografię w Warszawie.

Mateusz Gawliński/ fot. M. Gawliński
Mistrzyni UFC na Marszałkowskiej

Wojowniczka - taki tytuł nosi biografia najlepszej polskiej zawodniczki w mieszanych sztukach walki.

Obecność gwiazdy sportu tego kalibru wypełniła kibicami salon Empik przy ul Marszałkowskiej 116. 

Cieszę sie, że mogę tutaj być z wami, mimo że znam już datę następnej walki, a jak wiecie, wtedy zawsze mało mnie w mediach - mówi mistrzyni.

Na pytanie, czy nie za wcześnie na biografię, odpowiedziała: 14 lat kariery, jeszcze wiele historii przede mną, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mimo wszystko nie spodziewałam się, że wyjdzie z tego ponad 300 stron. Myślę, że powstanie druga część.

Współautorem książki jest Przemysław Osiak, dziennikarz pasjonujący się sportami walki. Osobiście widział dwadzieścia starć o mistrzostwo świata w boksie zawodowym i dziesięć w MMA. Jego oczy szczególnie zwrócone są w stronę polskiego akcentu w UFC. 

Joanna Jędrzejczyk przyleciała do Polski na 10 dni wraz ze swoim trenerem, Katelem Kubisem.Następny pojedynek odbedzie się 13. maja. Polka zmierzy się z Brazylijką - Jessicą Andrade. To groźna rywalka, trochę dzika, nieprzewidywalna. Trzeba uważać, aby nie dostać czymś niespodziewanym - komentuje "JJ".

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda