mobile
REKLAMA

PAPA D w klubie ARCO!

Urząd Dzielnicy Ochota zaprasza miłośników muzyki, tańca i dobrej zabawy do warszawskiego Klubu ARCO na koncert zespołu PAPA D, a bezpośrednio po koncercie na potańcówkę

Klaudia Kwasek
PAPA D w klubie  ARCO!

Papa D (dawniej Papa Dance) to grupa muzyczna od lat znana w Polsce. Grają przede wszystkim pop i dance, a już 2 grudnia o godzinie 19:00 mozna będzie ich na żywo usłyszeć w klubie ARCO. Po koncercie Urząd Dzielnicy Ochoty zaprasza na imprezę taneczną, na której zagra DJ Skorp. Jest on od lat znany przez mieszkańców dzięki Potańcówkom w Parku Szczęśliwickim. Sam koncert oraz potańcówkę poprowadzi konferansjer i wodzirej, który tylko na Was czeka!

Wstęp na teren imprezy mają osoby, które ukończyły 18 rok życia. Wstęp dla osób poniżej 13 roku życia jest dozwolony, ale  tylko pod opieką osoby dorosłej. Natomiast dla osób między 13 a 18 rokiem życia jest to możliwe pod opieką osoby dorosłej albo po przekazaniu Organizatorowi pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego, który zezwala na przebywanie na terenie imprezy bez opieki osoby dorosłej. Wstęp na koncert oraz potańcówkę dla wszystkich jest bezpłatny, lecz ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość osób (według kolejności przyjścia) to 450 osób i wszystkie miejsca są stojące.

fot.pixabay/mat.pras

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda