mobile
REKLAMA

Pijany spał za przystankiem z damską torebką

Do nietypowego zatrzymania doszło w ostatnich dniach na Krakowskim Przedmieściu. Strażnicy Miejscy zostali wezwani do mężczyzny śpiącego za przystankiem, a ostatecznie z uwagi na trzymaną przez 38-latka damską torebkę interweniowała policja.

 

oprac. NKK
Pijany spał za przystankiem z damską torebką

Widok osób śpiących na przystankach w Warszawie można zaliczyć do codzienności. Jednak jak uczulają służby porządkowe w takich sytuacjach należy zawsze sprawdzić czy taka osoba nie potrzebuje pomocy. Pod koniec ubiegłego tygodnia śpiącego za wiatom przystankową mężczyznę dostrzegła kobieta, która zaalarmowała Straż Miejską.

Widok był o tyle niecodzienny, że śpiący mężczyzna miał przy sobie damską torebkę. Jak ustalili strażnicy miejscy, był to 38-letni mieszkaniec Białegostoku, który był nietrzeźwy.

38-latek miał zostać przewieziony do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych, jednak tam nie trafił. Na miejscu pojawiła się policja, która poszukiwała sprawcy kradzieży torebki na Nowym Świecie.

Z uwagi na to, że mężczyzna miał przy sobie damską torebkę, w której znajdowały się dokumenty ukraińskiej studentki, pieniądze oraz słuchawki 38-latek został zabrany przez policję.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda