mobile
REKLAMA

Polonia jedzie do Bełchatowa!

W najbliższy weekend Polonia Warszawa zmierzy się z GKS-em Bełchatów podczas meczu wyjazdowego. Czy Czarne Koszule wrócą do stolicy upragnionymi 3 punktami? Przekonamy się już w sobotę!

Karolina Czaja
TAGI Sport Polonia
Polonia jedzie do Bełchatowa!

Jesienią, Polonia wygrała na własnej murawie z GKS-em 2:1. Strzelcami bramek dla Czarnych Koszul byli Marcin Kluska i Michał Zapaśnik. Czy i tym razem uda się Polonii wyrwać 3 punkty? Historia lubi się powtarzać i na to liczą wszyscy kibice warszawskiego klubu. 

“Teraz skupiamy się na każdym kolejnym meczu i będziemy chcieli z każdego spotkania wycisnąć jak najwięcej” - mówi Igor Gołaszewski. 

Spotkanie będzie atrakcyjne, nie tylko ze względu na samo widowisko sportowe, ale też rywalizację pomiędzy samymi trenerami. Obecnie szkoleniowcem drużyny z Bełchatowa, jest były piłkarz Polonii, Mariusz Pawlak.
 W 2000 roku, wraz z Igorem, zdobywał Mistrzostwo Polski. “Nie udało się w żadnym innym klubie osiągnąć takich sukcesów. Dzięki grze w Polonii zadebiutowałem w Reprezentacji Polski. Nie było tych minut za dużo, ale dla każdego piłkarza jest to marzenie i to udało się spełnić. Mam nadzieję, ze zapadłem w pamięć osób związanych z Polonią. W sezonie mistrzowskim zagrałem najwięcej minut w zespole, byłem wielokrotnie kapitanem“ - mówi trener Pawlak. “Czeka nas bardzo ważny i ciężki mecz, jednych i drugich. Kto popełni więcej błędów, ten przegra” – dodaje.

Kolejnym przeciwnikiem, po GKS-ie, będzie Gryf Wejherowo. Mecz odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 15:00 na Stadionie Polonii w Warszawie.

Na Konwiktorską warto przyjść tym bardziej, że klub wychodzi naprzeciw potrzebom kibiców i obniżył ceny biletów na rundę rewanżową drugoligowego sezonu 2016/17. Od wiosny bilety na mecze podopiecznych Igora Gołaszewskiego będzie można kupić już od 6 zł!

„Zapraszamy na Konwiktorską wszystkich warszawiaków. Zarówno tych regularnie kibicujących Polonii, jak również tych wszystkich,  którzy do tej pory nie mieli okazji zobaczyć naszej drużyny w akcji. Bilet za 6 zł to doskonała okazja, by przyjść, zobaczyć i poczuć atmosferę Polonii” – mówi Jerzy Engel, prezes Polonia Warszawa S.A. 


Nowy cennik powstał w porozumieniu z przedstawicielami grup kibicowskich. Na ich wniosek powraca m.in. tańszy bilet dla kobiet. Klub wyszedł też ze specjalną propozycją dla młodszych fanów piłki nożnej wraz z opiekunami. Nowością na Konwiktorskiej od wiosny jest sektor rodzinny na którym, oprócz klasycznych emocji sportowych, dzieci mogą wziąć udział w dodatkowych atrakcjach zorganizowanych na miejscu. Bilety na ten sektor można nabyć pojedynczo lub w pakiecie na całą rundę wiosenną. Jednorazowa wejściówka dla dwóch osób – dorosły i dziecko – kosztować  będzie 20 zł. Im większa rodzina, tym niższa cena biletu. Podobnie jest z karnetami rodzinnymi na całą rundę wiosenną.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda