mobile
REKLAMA

Ponad Chmurami i Schodami: Spektakularny Bieg Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie

Wysoko nadziemnym horyzontem Warszawy, w sercu biurowca Rondo 1, rozegrało się niezwykłe wydarzenie sportowe - XI edycja "Biegu Na Szczyt Rondo 1". Tego dnia, 18 marca, zawodnicy zmierzyli się z wertepami klatki schodowej, podążając ku niebiosom na 38 piętra, pokonując nie mniej niż 836 schodów. Impreza, która rokrocznie przyciąga zarówno amatorów biegania, jak i światowe gwiazdy "towerrunningu", pozostawiła w pamięci uczestników niezapomniane wrażenia

Amelia Włodarczyk
Ponad Chmurami i Schodami: Spektakularny Bieg Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie

Rondo 1, imponujący biurowiec stojący na warszawskim tle, stał się areną tego widowiskowego biegu. W tym prestiżowym wydarzeniu nie brakowało emocji i rywalizacji, a uczestnicy stanęli przed wyjątkowym wyzwaniem – zdobyciem symbolicznego "szczytu" tego wieżowca. To już jedenasty raz, kiedy miłośnicy biegania wspinają się na wyżyny dosłownie i w przenośni.

Tegoroczna edycja przyciągnęła nie tylko lokalne talenty, ale również liderów światowego rankingu oraz znane postaci w świecie towerrunningu. Nie obyło się bez rekordowej liczby uczestników, a organizatorzy postanowili zwiększyć limit o 100 osób, aby dać szansę jeszcze większej liczbie entuzjastów wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

Trasa wyścigu to 38 pięter biurowca, co łącznie daje imponujące przewyższenie wynoszące 142 metry. To nie tylko sprawdzian kondycji i wytrzymałości, ale również próba odwagi i mentalnej siły. Ci, którzy podejmują to wyzwanie, pokazują determinację i pasję, które napędzają ich do zdobywania kolejnych wysokości.

Warto podkreślić, że Bieg Na Szczyt Rondo 1 nie tylko dostarcza emocji uczestnikom, ale ma również wymiar charytatywny. Wydarzenie to jest szansą nie tylko na własne osiągnięcia sportowe, ale także na wsparcie inicjatyw społecznych. Świadczy o tym chociażby prośba organizatorów o przekazywanie darowizn na cele dobroczynne.

Każda edycja tego wyjątkowego wydarzenia przynosi nowe emocje, triumfy oraz nowe rekordy. Bieg Na Szczyt Rondo 1 to świetna okazja dla zawodników do sprawdzenia swoich granic, a także dla kibiców do kibicowania i wspierania sportowców na ich wspinaczce do celu. Tego dnia Warszawa na chwilę staje się stolicą nie tylko biur, ale również adrenaliny i rywalizacji.

Niezależnie od miejsca, jakie zdobyli uczestnicy, każdy, kto wziął udział w XI Biegu Na Szczyt Rondo 1, może być dumny z tego, że stanął w obliczu wyjątkowego wyzwania. Tegoroczna edycja przyniosła nam kolejną dawkę sportowych emocji, ducha walki i niezłomności, a także przypomniała, że czasem najtrudniejsze wyzwania napotykamy na swojej drodze wspinając się ku wyżynom.

fot. Maciej Łuczniewski

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda