mobile
REKLAMA

Poznaj nas - kostkę brukową układamy od lat!

Poszukujesz fachowców od układania kostki brukowej? Nie możesz znaleźć firmy, która wzbudziłaby w Tobie zaufanie? Skoro tak, zapraszamy do kontaktu z nami. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co konieczne, aby cieszyć się nową, solidną nawierzchnią i zagospodarowanym ogrodem.

Artykuł sponsorowany
Poznaj nas - kostkę brukową układamy od lat!

Układanie kostki betonowej i granitowej to nasza specjalizacja, w której działamy już od kilkunastu lat.

  • Jaka kostka brukowa jest najlepsza?
  • Pozostałe usługi brukarskie

Kostka brukowa betonowa to dobry wybór

Jeszcze 12 lat temu zakup betonowej kostki brukowej ograniczony był do kilku wzorów, dziś kojarzonych z kostką przemysłową. Była to klasyczna cegiełka i podwójne T, nazywane również kością. Na szczęście od kilku lat wybór kostki brukowej z betonu znacznie się powiększył. Na inwestorów czeka kostka brukowa w różnych kolorach, wykończeniach, wielkościach i wzorach. Wszystko po to, aby jeszcze ładniej prezentować się na ułożonej nawierzchni, ciesząc oko i zapewniając wysoką funkcjonalność. Kupno kostki brukowej jest także nieporównywalnie tańsze od kostki granitowej, a samo jej układanie także ma lepszą cenę. O tym z kolei można się przekonać, sprawdzając nasz cennik układania.

Od czego rozpoczynamy układanie kostki?

Kostkę brukową układamy na wyrównanym podłożu, przy wcześniejszej stabilizacji gruntu kruszywem i geowłókniną. Równocześnie z tym trzeba wykonać montaż obrzeży trawnikowych, które utrzymają kostkę na miejscu i zapobiegną jej przesuwaniu i zapadaniu się pod ciężarem. Jeśli układanie kostki brukowej odbywa się na pochyłym terenie, konieczny może być montaż palisad. Ułatwiają one wykonanie schodków lub tarasowanie nawierzchni, potrzebne do płynnego pokonywania różnicy poziomów. Kiedy układanie kostki dobiega końca, wibrujemy ją, a następnie spoinujemy szczeliny. Najczęściej wykorzystuje się do tego suchy piasek lub dedykowane kruszywa żywiczne.

Co oferujemy poza układaniem kostki brukowej?

Doskonale rozumiemy, że nie każdemu z Państwa potrzebna jest nowa nawierzchnia brukowa. Zamiast tego pilniejszą inwestycją może być ogrodzenie swojej działki lub stabilizacja osuwającego się podłoża. W tym wszystkim jesteśmy w stanie pomóc. Oprócz wieloletniego doświadczenia dysponujemy profesjonalnymi narzędziami i sprzętem jak własne zagęszczarki oraz mini koparki, przyspieszające prace ziemne.

  • Układanie i wymiana kostki brukowej — możemy wykonać nową lub naprawić uszkodzoną nawierzchnię;
  • Montaż siatki ogrodzeniowej — budujemy kompletne ogrodzenia na działkach prostych i pochyłych;
  • Montaż płyt trawnikowych — ułożenie takich płyt chroni np. przed osuwaniem się gruntu;
  • Niwelacja spadków i inne roboty ziemne — pomagamy nadać Państwa działce wymarzony przez Was kształt.

Porównaj najlepsze oferty na układanie kostki brukowej

Zapraszamy do współpracy nowych klientów i tych, którzy już nam zaufali. Terenem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Naszym klientom zapewniamy nie tylko kompleksowe brukarstwo, ale również pomoc techniczną i zaopatrzenie w potrzebne materiały. Umożliwiamy zakup obrzeży w niskiej cenie, a także prowadzimy sprzedaż kruszywa: podbudowa, podsypki oraz każdy inny materiał, potrzebny do ułożenia bruku. Warto również wspomnieć, że działamy kompleksowo, poczynając od mierzenia terenu robót, przygotowując ofertę i kosztorys, aż po inne niezbędne usługi, jak zagęszczenie i stabilizacja powierzchni, zakup, transport i rozładunek kostek, a także jej szybkiego i dokładnego układania. W internecie na naszej stronie www mogą Państwo obejrzeć zdjęcia wykonane w miejscach, w których bruk był przez nas układany. Fotografie nierzadko sprzed kilku lat dowodzą naszej skuteczności i pokazują solidność wykonanej pracy.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda