[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „Odlotowa komedia, czyli Lumbago” wygraj podwójną wejściówkę
Razem z Teatrem Capitol przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania były podwójne wejściówki na spektakl „Komedia odlotowa, czyli Lumbago” (10 maja br.). Wiemy, do kogo powędrują
Miło nam poinformować, że podwójne wejściówki otrzymują:
Kamila D-c
Podwójne zaproszenie powinno trafić do mnie, ponieważ ja i mój mąż to duet, jak z najlepszej komedii – ja się śmieję z żartów, on z tego, że ja się śmieję… i tak nakręcamy spiralę śmiechu jak perpetuum mobile! Gwarantujemy reakcję lepszą niż oklaski – śmiech do łez i owacje kanapowe po powrocie! Zresztą… skoro spektakl to „Komedia odlotowa”, to jesteśmy idealnymj pasażerami – zawsze gotowymi na odlot… ze śmiechu!
Artur Jańczura
Jestem fanem dobrego humoru, a jeśli to „komedia odlotowa”, to właśnie ja powinienem być pasażerem pierwszej klasy! Uwielbiam teatr, doceniam absurd, autoironię i dobry timing – a wszystko wskazuje na to, że Lumbago ma to wszystko w pakiecie (i bezboleśnie, mimo nazwy
Serdecznie gratulujemy wygranej i prosimy o kontakt na adres: redakcja@informator-stolicy.pl w tytule maila prosimy wpisać: Lumbago
Zafascynował Was ktoś tak bardzo, że gotowi byliście złamać małżeńską przysięgę?
Pójść za szaleństwem jak w dym, bez względu na konsekwencje?
Jeśli tak, to… zapnijcie pasy, bo zapowiada się jazda bez trzymanki!
Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy, na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally – pilot samolotów pasażerskich, właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje.
Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie – lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy
w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle… Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie!
To dopiero początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna.
Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally, tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn.
Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia!
W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę.
Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie?
Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias?
Przekonajcie się na własne oczy w Teatrze Capitol – BĘDZIE ODLOT!




![[Recenzja] Film, który poruszy serca wszystkich pokoleń – „Dalej Jazda 2”](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/8cc5fd544d7ec1d197468bf9843017046e6d34d5.jpeg)














![[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „O co biega?” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/ceb60f66148271c15e5a973e717a675c6d0affcf.jpeg)
![[KONKURS] Spektakl „O co biega?” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/076eca4e1568b05cfc6c79baa19213d3f1b61dbe.jpeg)
![[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „Piotruś Pan” wygraj wejściówki](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/efc19594e211d31d91a8c30352466699c5900dc1.jpeg)
![[KONKURS] Spektakl „Piotruś Pan” wygraj wejściówki](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/4220062c4a3bc4a89accbe6eeeadbeffc25cc607.jpeg)















