mobile

Spędź aktywnie ferie w Warszawie

Z myślą o dzieciach i młodzieży Warszawa przygotowała bogatą ofertę bezpłatnych atrakcji. Podczas ferii zimowych będzie można m.in. podszlifować łyżwiarski styl oraz umiejętności jazdy na nartach, a także deskach snowboardowych

Informacja prasowa
Spędź aktywnie ferie w Warszawie

 

Sportowa Warszawa

W tym roku Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa zaprasza najmłodszych mieszkańców do aktywnego spędzenia Zimy w Mieście. W ośrodkach Aktywnej Warszawy na uczniów czekają pływalnie, boiska, sale sportowe, korty tenisowe oraz lodowiska.

W Ośrodku „Solec” (ul. Solec 71) uczniowie będą mieli okazję gry w siatkówkę, koszykówkę, badmintona. Grupy z opiekunami będą mogły skorzystać z Ośrodka „Polonia” (ul. Konwiktorska 6) gdzie udostępniona będzie również sala do gier zespołowych.

Warszawscy uczniowie będą mogli korzystać bezpłatnie z basenu i pływania rekreacyjnego w Ośrodkach „Namysłowska” (ul. Namysłowska 8), „Grzybowska” (ul. Grzybowska 35A), „Inflancka” (ul. Inflancka 8), „Polonia” (ul. Konwiktorska 6) oraz „Rozbrat” (ul. Rozbrat 26).

 

Sporty zimowe w mieście

W Ośrodku „Szczęśliwice” (ul. Drawska 22), w dni powszednie dzieci i młodzież będą mieli okazję rozwijać umiejętności jazdy na nartach, a także deskach snowboardowych. Na Torze Łyżwiarskim „Stegny” (ul. Inspektowa 1), od poniedziałku do piątku, najmłodsi mieszkańcy oraz młodzież będą mieli możliwość jazdy rekreacyjnej na łyżwach Wszystkich fanów łyżwiarskich ósemek, piruetów i innych figur zapraszamy na lodowisko do Ośrodka „Moczydło” (ul. Górczewska 69/73).

Aktywności sportowe będą dostępne w dniach od 15-28 stycznia 2024r., od poniedziałku do piątku. Więcej informacji odnośnie programu bezpłatnych atrakcji znajduje się na stronie Aktywnej Warszawy.

fot.pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda