mobile
REKLAMA

Strażniczka obezwładniła napastnika a strażnik rozbroił nożownika

Po południu 13 kwietnia przed jedną z kawiarni w alejach Jerozolimskich doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami. Jeden z nich miał w ręku nóż. O groźnym zdarzeniu przechodnie powiadomili znajdującą się niedaleko strażniczkę miejską. Uczestnicy bójki zostali ujęci i przekazani policji.

Informacja prasowa
Strażniczka obezwładniła napastnika a strażnik rozbroił nożownika

Tuż przed godziną 17 strażnicy z I Oddziału Terenowego przeprowadzali interwencję w okolicach rotundy u zbiegu Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich, w pewnym momencie podbiegli do nich przechodnie i powiadomili o bójce przed jedną z kawiarni nieopodal Kruczej.

Strażnicy natychmiast ruszyli we wskazane miejsce. Na chodniku przed lokalem walczyło dwóch mężczyzn. Na widok funkcjonariuszy rozbiegli się. Za jednym pobiegła strażniczka. Ponieważ był bardzo agresywny i nie reagował na polecenia, obezwładniła go.

Strażnik w tym czasie pobiegł za drugim uczestnikiem bójki, który próbował skryć się za samochodami. Sytuacja była groźna, ponieważ napastnik miał w ręku długi nóż. Po chwili agresor został rozbrojony. Uczestnicy bójki zostali doprowadzeni do ogródka kawiarni.

Wezwano patrol policji i drugi patrol straży miejskiej. Podczas oczekiwania na wezwane służby do strażników podszedł obywatel USA, który pokazał im na smartfonie nagranie z przebiegu bójki. Obaj uczestnicy zostali przekazani patrolowi policji. Jak ustalono, napastnik z nożem był poszukiwany przez prokuraturę w Słupsku.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda