mobile
REKLAMA

Szymanowskiego 8 – bo zdrowie jest najważniejsze

    Problem z otrzymaniem pomocy medycznej ze strony publicznej służby zdrowia zna każdy z nas. Kolejki są kuriozalnie długie, a lekarze nie zawsze mają możliwości bądź czasu, aby odpowiednio nam pomóc.

inf. pras.
TAGI
Szymanowskiego 8 – bo zdrowie jest najważniejsze

W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z gabinetów komercyjnych. Jedną z najlepszych tego typu placówek są prywatne gabinety specjalistyczne. Szymanowskiego 8, działająca w Warszawie. Placówka systematycznie poszerza swój zakres działalności, a w ofercie znajdziemy specjalistyczną opiekę zdrowotną i pomoc zarówno dorosłym jak i dzieciom. Jednym z najważniejszych walorów przychodni jest to, że dysponuje ogromnym wachlarzem świadczeń medycznych, który wciąż się poszerza. Na co więc możemy liczyć na Szymanowskiego 8? Placówka zapewnia  pacjentom  ciągły dostęp do świadczeń komercyjnych z zakresu:
kardiologii
chirurgii (wycięcie guzków skóry, zmian barwnikowych, pobieranie wycinków do badań, zmiany opatrunków, zdjęcie szwów)
otolaryngologii (badania gardła, nosa, ucha, tamponada krwotoków, zaburzenia węchu, zapalenie zatok, punktacje zatok, płukanie ucha)
medycyny sportu (badania wstępne, badania okresowe, badania kontrolne, kwalifikacja do poszczególnych dyscyplin, wydanie orzeczeń i zaświadczeń )
medycyny pracy ( badania profilaktyczne, badania osób ubiegających się o prawo jazdy, badania uczniów, badania do celów sanitarno-epidemiologicznych)
psychologii
W ramach usług komercyjnych, przychodnia wykonuje również najważniejsze badania laboratoryjne oraz USG i EKG.
Leczenie komercyjne nie zawsze musi być niebotycznie drogie. Pracownikom  Szymanowskiego 8 zależy na tym, aby usługi medyczne były dostępne dla każdego. Z tego powodu oferuje atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim gwarantuje  wysoką jakość świadczonych usług, a także łatwy i szybki dostęp do wizyt lekarskich oraz specjalistycznych badań. A lokalizacja? Bajeczna – samo serce Pragi-Północ!

Prywatne Gabinety specjalistyczne
Szymanowskiego 8
tel. 784 927 998
22 749 10 65
Pn-Pt 9.00-18.00

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda