mobile

Trener Romeo Jozak przed meczem z Drutex - Bytovią Bytów

Wczoraj treningi, dziś mecz. Legia przygotowuje się  do meczu z Bytovią

inf. pras.
TAGI
Trener Romeo Jozak przed meczem z Drutex - Bytovią Bytów

Jesteśmy w trakcie sezonu i choć wydawałoby się, że wszystko wraca na właściwe tory, przed nami jeszcze sporo pracy. Z każdego dnia staramy się więc wyciskać, jak najwięcej, żeby zrealizować nasze główne cele. Jutrzejszy mecz jest kolejnym krokiem do jednego z nich, czyli zdobycia Pucharu Polski. Liczymy na bardzo dobry występ, bo to pomaga nam budować pozytywną atmosferę i rozwijać się jako zespół - powiedział Trener Legii Warszawa Romeo Jozak przed wyjazdem do Bytowa na mecz o Puchar Polski z Drutex-Bytovią.

 

Tak, jak w poprzednim meczu z Ruchem Zdzieszowice, możemy spodziewać się rotowania składem. Jest kilka drobnych urazów, ale chcę przede wszystkim, żeby niektórzy zawodnicy, jak na przykład Arek Malarz czy Michał Pazdan mogli odpocząć. Mam też nadzieję, że piłkarze, którzy otrzymają jutro szansę, wykorzystają ją w pełni . Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim ze względu na drużynę.

 

Dwumecz daje większy komfort rywalizacji, ale chcę, żebyśmy rozstrzygnęli wszystko w pierwszym spotkaniu. Tak też podchodzimy do tego meczu, aby rewanż był już w naszym wykonaniu tylko formalnością.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda