mobile
REKLAMA

Wróciliśmy na południowe dzielnice Warszawy

Po wakacyjnej przerwie przygotowaliśmy gazetę dla mieszkańców Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa. W sześciu punktach: przy Metro Kabaty, Urzędach dzielnicy Mokotów, Ursynów i Wilanów, na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Rakowieckiej a także przy ulicy Klimczaka, skrzyżowanie z ulicą Sarmacką, nasi pracownicy rozdawali najnowsze wydanie gazety.

Wróciliśmy na południowe dzielnice Warszawy

W gazecie jak zawsze piszemy o rzeczach ważnych i ciekawych dotyczących życia mieszkańców. We wrześniowym wydaniu mieszkańcy Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa będą mogli przeczytać miedzy innymi o tym jakie inwestycje zostały przez nich wybrane w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2016.

Warto też przeczytać o tym, że stołeczny ratusz podaje dłoń zadłużonym mieszkańcom miasta. Problem nie jest bagatelny. Dla przykłady w dzielnicy Mokotów czynsz jest nie opłacany w ponad siedmiu tysiącach lokali. Najwięcej bo ponad 200000 ma do zapłacenia wieloosobowa rodzina, która ma zostać eksmitowana. Jak spłacić zadłużenie i nie być zagrożonym eksmisją przeczytać można w tekście. Zachęcamy też do przeczytania porad prawnych z Informatorem Stolicy. Tym razem odpowiemy na pytanie dla kogo są mieszkania komunalne. Magdalena Kwiatkowska jak zwykle udziela cennych rad.

Dzielnice żyją też kulturą. W ramach festiwalu Warszawa jest trendy byliśmy na basenie Centrum Nurkowego Buddy. Naszą uwagę przyciągnął też IV Rodzinny Bezalkoholowy Piknik Motocyklowy z zorganizowany przed Urzędem Dzielnicy Ursynów.

Niezwykle ważne jest nasze zdrowie. Do propagowania zdrowego stylu życia zachęca Fit Fight Club z bogatą ofertą skierowaną do każdego. Z kolei Nowoczesna Klinika Stomatologiczna Nugat No 9 na Ursynowie zadba o nasze uśmiechy. Warto pamiętać, że na hasło „Informator Stolicy” dostaniemy 10 % zniżki.

Proponujemy też zrobienie romantycznej kolacji z bakłażanem w roli głównej. Gotowy przepis przygotował Robert Stolarek. Jeśli chcemy, żeby gotowe, zdrowe posiłki trafiły do waszego domu, Kiełki na Widełki czekają na telefon. Gdy postanowimy jednak zjeść coś na mieście – od godziny piętnastej, codziennie czynna jest Malisha przy ulicy Dereniowej 2.

Zapraszamy do lektury

Andrzej Sitko

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda