mobile
REKLAMA

Z jakich diet pudełkowych w Warszawie najchętniej korzystają polscy celebryci?

Moda na zdrowe odżywianie się wciąż trwa. To dobrze! Jednak ciężko pogodzić to z aktywnym trybem życia. W ciągłym biegu często sięgamy po niezdrowe, gotowe dania. Takim osobom z pomocą przychodzą firmy cateringowe – są skuteczne, wygodne i pomagają w osiągnięciu celów sylwetkowych. Przekonały się o tym gwiazdy, przekonaj się więc i Ty!

Artykuł sponsorowany
TAGI
Z jakich diet pudełkowych w Warszawie najchętniej korzystają polscy celebryci?

Jedzenie pudełkowe – sposób na zadbanie o zdrowie

Dieta pudełkowa kojarzona jest przede wszystkim z osobami, które chcą stracić zbędne kilogramy. Nie jest to do końca błędne myślenie, bo faktycznie ten sposób odżywiania się pomaga w zdrowym odchudzaniu, ale nie tylko. Dla osób aktywnych, którzy mają mało czasu w ciągu dnia, to idealnie rozwiązanie na regularne jedzenie. 

 

Przekonali się o tym również polscy celebryci czy influencerzy działający w internecie. Ich zdjęcia, gdzie rekomendują firmy cateringowe, regularnie pojawiają się na ich profilach w mediach społecznościowych. Wśród znanych osób, które korzystają z usług firmy cateringowych, można wymienić Krystynę Jandę, Magdę Steczkowską, Małgorzatę Heretyk-Musiał, Ernesta Musiała czy Joannę Mazur. 

 

Z kolei wśród internetowych lubianych twórców z takiego rozwiązania korzystali: Monika Kołakowska, Justyna Żak (znana jako Juszes) czy Angelika Mucha. Ich polecanym wyborem była dieta cateringowa od WygodnaDieta.pl w Warszawie.  

Jaką dietę wybrać? Różnorodne menu

Jeżeli chodzi o rodzaje diet, w tej kategorii jest ogromny wybór. Najpopularniejsze z nich to: dieta niskokaloryczna, ketogeniczna, sportowa czy z wykluczeniem (częściowo lub w całości) produktów odzwierzęcych. Również osoby z różnymi alergiami lub schorzeniami mogą wybrać dietę dopasowaną pod siebie. Dieta bezglutenowa, bez nabiału, bezlaktozowa czy dla osób chorujących na cukrzycę jest dostępna niemal w każdej firmie cateringowej.

 

Kiedy nie mamy pewności, jaka dieta okaże się najlepszym dla nas wyborem, można skonsultować się z dietetykiem. Takie konsultacje często są dostępne u firm oferujących dietę pudełkową. Na podstawie wywiadu specjalista zarekomenduje najlepsze opcje dopasowane pod nasze wymagania, cel i preferencje. 

 

Interesującym rozwiązaniem dla osób lubiących mieć wpływ na to, co jedzą, jest dieta z możliwością wyboru menu. Każdego dnia można wybierać spośród aż 25 zdrowych, smacznych, zbilansowanych dań, które zostaną przywiezione następnego dnia. 

Dieta pudełkowa na tydzień

Nie masz pewności, czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem lub, czy dana firma cateringowa będzie Ci odpowiadać? W takiej sytuacji warto przetestować i zamiast zamawiać na cały miesiąc, spróbować krótszy okres czasu np. tydzień. Dzięki temu sprawdzisz, czy jadłospis Ci odpowiada, czy jakość dań jest w porządku i czy nie ma żadnych problemów ze strony firmy cateringowej.

Najtańsza dieta pudełkowa

Zdrowa, zbilansowana dieta połączona z wygodą, kosztuje. Ceny zaczynają się już od 66,90 złotych za zestaw o kaloryczności 1000 kcal. Za największa kaloryczność (2500 kcal) zapłacimy od 84,90 złotych. Oczywiście za cały dzień posiłków. 

 

Istnieją jednak sposoby na obniżenie kosztów. Wiele firm oferuje atrakcyjne promocyjne. Możesz dostać zniżkę za polecenie cateringu – kiedy dana osoba zamówi zestaw, dostaniesz rabat. Również pary mogą liczyć na niższy koszt, jeśli zamawiają dwa zestawy pod jeden adres. Ostateczna cena może być niższa, jeśli zamówisz na więcej niż 20 dni roboczych. 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda