mobile

Zainwestuj w siebie z siłownią WBA i Wodą Redox! cz. III

W ostatnim numerze Wojciech Mizielski, właściciel siłowni WBA, mówił o tym, jak ćwiczyć i jak regenerować organizm po wzmożonym wysiłku. Dziś powie nieco więcej o tym, dlaczego warto pić jonizowaną wodę alkaliczną.

Redakcja
TAGI
Zainwestuj w siebie z siłownią WBA i Wodą Redox! cz. III


Informator Stolicy: Panie Wojciechu, wiemy już jakiej wody nie powinniśmy pić, a jaką warto. Proszę powiedzieć, skąd bierze się najwartościowsza woda - woda alkaliczna?

 

Wojciech Mizielski: Jonizowana woda alkaliczna powstaje w wyniku oddzielenia od siebie w procesie jonizacji, kwasowych i zasadowych cząsteczek wody. Część kwasowa zostaje oddzielona od alkalicznej, przeznaczonej do picia, zawierającej potężną dawkę wolnych elektronów, które zamieniają wolne rodniki w tlen, łatwy do wykorzystania przez nasze komórki. Tlen w atmosferze różni się od tlenu w organizmie właśnie ilością elektronów.

 

IS: Czy do produkcji takiej wody możemy wykorzystać wodę, którą mamy w domach?

 

WM: Bardzo istotna przy produkcji wody alkalicznej jest jakość wody, z której jest wytwarzana. Pewne jest to, iż woda z kranu najczęściej nie nadaje się do tego celu.

 

IS: Panie Wojciechu, co konkretnie daje picie wody alkalicznej? Jakie zmiany zauważymy w swoim organizmie? Mówiliśmy o ogólnej regeneracji, ale co jeszcze?

 

Woda alkaliczna zwiększa przyswajanie składników odżywczych, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, a co za tym idzie, pobudza procesy przemiany materii i sprzyja redukcji masy ciała. Najważniejsze jest jednak to, że dobrze nawadnia i dotlenia komórki. Taka woda jest też dobra na odmłodzenie skóry, jak wspomniałem wcześniej, neutralizuje wolne rodniki, działa przeciwutleniająco, więc przeciwdziała starzeniu się komórek i nawilża i skórę. Picie takiej wody korzystnie wpłynie na naszą krew i poprawi funkcjonowanie mięśni.

 

IS: Lato dobiegło końca, raczej przerzucamy się na gorące napoje i odstawiamy w kąt wodę mineralną. To chyba niedobrze, prawda?

 

WM: Bardzo niedobrze. Jesienią i zimą również powinniśmy się intensywnie nawadniać. Szczególnie warto pić jonizowaną wodę alkaliczną, ponieważ znacznie poprawi naszą odporność.

 

WBA Fitness Club Siłownia

Powstańców Śląskich 9

tel. 506 041 150

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko