Zdziesiątkowana Polonia przegrywa z Ursusem

W sobotni wieczór Czarne Koszule po 148 dniach wróciły na Konwiktorską. Kibice nie tak wyobrażali sobie to spotkanie. Polonia zasłużenie przegrała 0:2 z Ursusem. Duży wpływ na spotkanie miała kontuzja Grzegorza Wojdygi. Uraz wyeliminował kapitana Polonii z gry już po 2 minutach meczu.

Szymon Przedpełski/ fot. Michał Osiak

Bramki dla Ursusa zdobyli Ciach oraz Skowroński. Pierwszy w 16 minucie strzałem sprzed pola karnego pokonał Kowalczyka. Drugi w 84 minucie wykorzystał świetne dośrodkowanie Kamińskiego z różnego. W drugiej połowie goście zmarnowali również rzut karny, wspaniałą paradą popisał się Kowalczyk.

Trener Chrobak miał przed meczem problem ze skleceniem pierwszej jedenastki i w następnych meczach nie będzie lepiej. Zabraknie Wojdygi, za kartki pauzować będzie Zajączkowski. Najbliższe dwa spotkania Polonia zagra z drużynami walczącymi o awans, Unia Skierniewice i Sokołem Aleksandrów Łódzki.