mobile
REKLAMA

Awanturę rozpoczął u babci, groził ojcu i jego żonie, został tymczasowo aresztowany

Dwa miesiące aresztu zastosował sąd wobec 39-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o kierowanie gróźb karalnych oraz uszkodzenie mienia. Podejrzany usłyszał łącznie cześć zarzutów karnych. Może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Awanturę rozpoczął u babci, groził ojcu i jego żonie, został tymczasowo aresztowany

Policjanci z komisariatu na Bemowie prowadzili sprawę związaną z kierowaniem gróźb karalnych oraz uszkodzeniem mienia. Z informacji wynika, że sprawca miał kilka razy grozić pozbawieniem życia ojcu oraz jego żonie. Do tego podczas awantury miał zniszczyć mienie, wyrwać rynny w domu jednorodzinnym oraz dokonać innych zniszczeń elewacji oraz miał zniszczyć powłokę lakierniczą pojazdu należącego do pokrzywdzonych.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie innej dzielnicy, gdzie wszczął awanturę z babcią. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Bemowa zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów dotyczących kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące.

 

 

 

 

kom. Marta Sulowska/is

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda