mobile

Dominik Jaglarski zagra w Warszawie

Jeden z czołowych libero w Polsce młodego pokolenia – Dominik Jaglarski wraca do Warszawy. Dwudziestojednoletni zawodnik podpisał roczny kontrakt z ONICO Warszawa. Wcześniej do ekipy Stéphane’a Antigi dołączyło czterech innych siatkarzy.

Marcin Kalicki
Dominik Jaglarski zagra w Warszawie

– Od zawsze marzyłem o grze w barwach stołecznego klubu, dlatego bardzo cieszę się z powrotu do Warszawy. Z niecierpliwością wyczekuję nadchodzącego sezonu PlusLigi i nowych wyzwań – powiedział Dominik Jaglarski. Nowy libero ONICO urodził się 20 czerwca 1997 roku. W przeszłości reprezentował barwy II-ligowego MOS Wola Warszawa, a w sezonie 2015/16 – AZS Politechniki Warszawskiej. Po bardzo dobrym sezonie w wolskiej ekipie Jaglarski przeniósł się do drużyny BBTS Bielsko-Biała, początkowo występując w drugoligowym zespole, aby w grudniu dołączyć do pierwszej drużyny. W PlusLidze rozegrał w minionym sezonie szesnaście spotkań.

Wcześniej z zespołem ONICO Warszawa kontrakt podpisali przyjmujący BBTS Bielsko-Biała Piotr Łukasik, brazylijski atakujący Rafael Araujo reprezentujący do tej pory barwy MKS Będzin, mistrz Niemiec z BR Volleys Kanadyjczyk Graham Vigrass oraz 19-letni przyjmujący KS Metro Warszawa Mateusz Janikowski.

Mieszanka doświadczenia i młodości w drużynie Stéphane’a Antigi może przynieść bardzo dobry efekt w nadchodzącym sezonie siatkarskiej PlusLigi.

Fot. ONICO Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda