mobile
REKLAMA

Duże zmiany w Projekcie Warszawa

Kolejny siatkarz odchodzi z Projektu Warszawa. W nowym sezonie w zespole Piotra Grabana kibice nie będą podziwiać już gry Piotra Nowakowskiego. Kto jeszcze pożegnał się ze stołecznym klubem?

Marcin Kalicki
Duże zmiany w Projekcie Warszawa

W stołecznym klubie środkowy występował łącznie przez pięć sezonów. W tym czasie w stu siedmiu ligowych pojedynkach zanotował osiemset osiemdziesiąt sześć punktów. Nowakowski dwukrotnie został brązowym medalistą PlusLigi. Wygrał także z Projektem Puchar Challenge.

Piotr był dla nas ważnym ogniwem, a jego ogromne doświadczenie wielokrotnie procentowało na boisku dając nam cenne zwycięstwa. Dziękujemy za pięć lat wspólnej przygody i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

Ze stołecznym zespołem pożegnał się także Igor Grobelny. 26-letni przyjmujący zagrał w warszawskim klubie w stu dwudziestu sześciu spotkaniach, zdobył osiemset siedemdziesiąt trzy punkty. – To było pięć długich i owocnych sezonów naszego zespołu z Igorem Grobelnym w składzie, który miał duży wkład w nasze wspólne sukcesy. To niezwykle wartościowy zawodnik odnajdujący się w wielu rolach, więc z pewnością będzie stanowił wartość dodaną w nowym zespole – mówi wiceprezes Gacek.

Wraz z końcem sezonu 2023/2024, poza Piotrem Nowakowski i Igorem Grobelnym, ze stołeczną drużyną pożegnali się już także: Maciej Stępień i Taylor Averill, a wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnie zmiany w Projekcie.

/Marcin Kalicki/

Fot. Projekt Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda