mobile
REKLAMA

Dwoje stało na czatach, trzeci wycinał katalizator

Policjanci z komisariatu na Żoliborzu zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież. Łupem sprawców był katalizator o wartości 3 tysięcy złotych. Dwie osoby stały na czatach, trzecia w tym czasie wycinała katalizator z hondy. Dwóch mężczyzn i kobieta już usłyszeli zarzuty, za co grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Dwoje stało na czatach, trzeci wycinał katalizator

Całe zdarzenie miało miejsce na ulicy Braci Załuskich. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego żoliborskiego komisariatu zauważyli leżącego pod autem i wycinającego katalizator mężczyznę. Obok leżały też narzędzia służące do wycinania. Policjanci podjęli czynności wobec mężczyzny. Bardzo szybko okazało się, że na czatach stał jeszcze jeden mężczyzna i kobieta.

32-latek, 20-letnia obywatelka Ukrainy i 24-letni obywatel Ukrainy zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu przy ulicy Rydygiera. Wszystkie narzędzia, które mężczyzna posiadał zostały zabezpieczone.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży. Właściciel wycenił straty na kwotę 3 000 złotych. Teraz może im grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

nadkom. Elwira Kozłowska/ea

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda