mobile
REKLAMA

Hit kolejki na Rogalińskiej

Już jutro siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Tym razem na Rogalińską przyjedzie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

Marcin Kalicki
Hit kolejki na Rogalińskiej

Mecz na Woli będzie miał duże znaczenie dla obydwu drużyn. Zarówno gospodarze, jak i zespół z Grodziska Mazowieckiego chcą utrzymać się w czołówce ligowej tabeli. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, iż w ekipie przyjezdnych od tego sezonu występuje Grzegorz Pacholczak. Do ekipy Sparty dołączył z…MOS Wola, gdzie był przez wiele lat kapitanem zespołu.

– Po porażce z liderem i faworytem naszej grupy – Arką Chełm, przystępujemy do spotkania z drugim faworytem – Spartą Grodzisk Mazowiecki. Bardzo chcemy wrócić na zwycięskie tory, jesteśmy jednak gotowi na ciężkie spotkanie. Pewne jest jedno – damy z siebie maksa i zrobimy wszystko, by wygrać ten mecz. Mamy nadzieje, że hala przy Rogalińskiej nadal pozostanie niezdobyta, jednak nie zrobimy tego bez wsparcia kibiców, dlatego serdecznie zapraszamy na godzinę 17:00 w sobotę na trybuny, będzie się działo – zapewnia Wojciech Wachowicz, rozgrywający wolskiego klubu.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki rozegrany zostanie w najbliższą sobotę w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 w Warszawie. Początek zaplanowano na godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki do prowadzenia dopingu na żywo z trybun.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda