mobile
REKLAMA

„Jesteśmy głodni zwycięstw po ostatnim hattricku”

Przed nami kolejne ligowe zmagania siatkarzy. Już jutro w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 drużyna MOS Wola Tramwaje Warszawskie podejmie AZS UWM Olsztyn.

Marcin Kalicki
„Jesteśmy głodni zwycięstw po ostatnim hattricku”

Po sześciu kolejkach warszawianie mają na koncie osiem punktów. Po trzech wygranych w pierwszych meczach, w kolejnych trzech podopieczni trenera Konrada Copa ponieśli trzy porażki z faworytami rozgrywek – CHKS Arką Chełm, UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki i KS Metro Warszawa. Stołeczny klub chce przerwać złą passę już w sobotę i zdobyć kolejne punkty, które pozwolą awansować wolskiej drużynie w ligowej tabeli.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków wolskiej ekipy na sobotni mecz z AZS UWM Olsztyn. Jesteśmy głodni zwycięstw po ostatnim hattricku i mam nadzieję, że na Rogalu wrócimy do naszej siatkówki. Sobota godzina 17.00 nie może was zabraknąć – mówi Konrad Cop, szkoleniowiec MOS Wola.

Siatkarze AZS UWM Olsztyn nie mogą uznać obecnego sezonu za udany. W dotychczasowych sześciu kolejkach ponieśli same porażki. Mało tego w żadnym ze spotkań nie zdołali wywalczyć nawet jednego seta. To jednak nie oznacza łatwego pojedynku. „Tramwajarze” potrzebują wsparcia z trybun.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – AZS UWM Olsztyn odbędzie się 12 listopada w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Początek o godz. 17:00. Zapraszamy serdecznie do oglądania meczu na żywo w wolskiej świątyni siatkówki.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda