mobile
REKLAMA

Lodowisko przy Rokosowskiej otwarte

To już zima, skoro rozpoczęło działalność lodowisko przy ulicy Rokosowskiej. W sobotę tradycyjnie można było pojeździć za darmo i skorzystać z atrakcji związanych z otwarciem tego obiektu.

Informacja prasowa
Lodowisko przy Rokosowskiej otwarte

Nie zabrakło Domku Świętego Mikołaja, w którym Mikołaj siedział na prawdziwym tronie i oczekiwał wraz ze Śnieżynkami na dzieci, aby złożyć im życzenia mikołajkowe, wręczyć smakołyk i zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Lodowisko zostało udekorowane gwiazdkowo: były lasery rysujące figury geometryczne na lodzie, reflektory LED podświetlające elementy dekoracji oraz pneumatyczna dekoracja, która wprowadziła uczestników w wyjątkowy, imprezowy nastrój.

W programie były również: Pokazy Jazdy Figurowej „ICE SHOW ON ICE”. Niecodzienną atrakcją był udział świątecznych postaci, m.in. św. Mikołaja, Śnieżynek i Elfów, które zachęcały uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zawodach i konkursach. Był też blok konkurencji sportowo-rekreacyjnych, dostosowanych dla młodszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych z dziećmi, prowadzonych i komentowanych na bieżąco przez konferansjera. Odbyły się zawody między innymi: lodowe zaprzęgi, toczenie kul śnieżnych, hokejowy bieg zadaniowy, wyścig sumo, wyścig z prezentem, budowanie choinki, ubieranie bałwana, wyścigi zimowych łańcuchów,  slalom ze śnieżką, zbieranie bombek. 

Każdy uczestnik otrzymał drobne upominki za udział w konkurencjach sportowych oraz dla uczestników zabawy. Dla łasuchów przygotowano cukierki, ciepłe napoje w postaci herbaty, kawy oraz gorącej czekolady. Dodatkową atrakcją była fotobudka.

Zapraszamy wszystkich spragnionych jazdy na łyżwach do korzystania ze zmodernizowanego sztucznego lodowiska  w OSiR Ochota o powierzchni  1200 m², które działa w sezonie zimowym (od grudnia do lutego). Obiekt jest zadaszony, posiada własne oświetlenie i nagłośnienie. Przy lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew.

Lodowisko funkcjonuje w sezonie zimowym w godzinach:

poniedziałek              8:00 – 21:00
wtorek – piątek          8:00 – 19:30
sobota - niedziela     10:00 – 21:00

Wstęp na lodowisko nie zawiera ograniczeń czasowych. Konserwacja tafli lodu odbywa się codziennie w godz. 15.00 - 16.00.

Cennik:

Bilet jednorazowy normalny – 9,00 zł
Bilet jednorazowy ulgowy    – 6,00 zł

Karnet normalny – 10 wejść 90,00 zł (kolejny karnet 80,00 zł)
Karnet ulgowy    – 10 wejść 60,00 zł (kolejny karnet 50,00 zł)
Wynajem lodowiska (60 minut) – 450,00  zł

Bilet i karnet ulgowy przysługuje  dzieciom i młodzieży, studentom do 26 lat z ważną legitymacją szkolną lub studencką, emerytom, rencistom z ważną legitymacją ewentualnie innym dokumentem potwierdzającym uprawnienia do zniżki.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda