mobile
REKLAMA

Mieszkańcy Białołęki zadbają o zdrowe kręgosłupy

Niebawem rozpoczną się " Bezpłatne zajęcia gimnastyczne zdrowy kręgosłup", które realizowane będą w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacja prasowa/ fot. pixabay
Mieszkańcy Białołęki zadbają o zdrowe kręgosłupy

Zajęcia odbywać się będą od 4 marca 2019 r., w Szkole Podstawowej nr 112, przy ul. Zaułek 34. "Zdrowy kręgosłup” to zajęcia polecane dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Ćwiczenia zapobiegają bólom kręgosłupa i wzmacniają mięśnie posturalne. Kluczową rolę odgrywa wzmacnianie, uelastycznianie i  rozciąganie mięśni – wspomaga ono zmniejszenie dolegliwości bólowych, zwiększa dotlenienie i ukrwienie mięśni, a efektem jest ulga dla spiętych i zbolałych mięśni oraz brak kontuzji. Systematyczne ćwiczenia gwarantują utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie szkieletu mięśniowego i redukcję przykurczy mięśniowych.

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia dla 4 grup uczestników o różnym stopniu zaawansowania. Osoby początkujące, które rozpoczynają przygodę z tego typu zajęciami zapraszamy w poniedziałki. Natomiast zajęcia dla bardziej doświadczonych uczestników, którzy już wcześniej brali udział w podobnych zajęciach zaplanowane są na środy. Realizacja projektu trwać będzie do 17 czerwca, a także, po przerwie wakacyjnej, od 9 września do 27 listopada 2019 r. (łącznie 100 godz. zajęć).

Zachęcamy do zapisów w Wydziale Sportu i Rekreacji, pod adresem e-mail: Akostkowska@um.warszawa.pl Przy zgłoszeniu prosimy o wskazanie grupy, do której chcieliby Państwo dołączyć:

* I grupa - początkująca - poniedziałki - w godz. 19.00 - 20.00,

* II grupa - początkująca - poniedziałki - w godz. 20.00 - 21.00,

* III grupa - średniozaawansowana - środy - w godz. 18.30 -19.30,

* IV grupa - zaawansowana - środy - w godz. 19.30 - 20.30.

Jedna osoba może zapisać się tylko do jednej grupy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: UD Białołęka

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda