mobile
REKLAMA

Mieszkanki Targówka mogą wykonać darmową mammografię. Jutro specjalna akcja

W dbaniu o zdrowie, jak powtarzają lekarze najważniejsza jest profilaktyka. Profilaktyka jest bardzo ważna m.in. w walce z rakiem. Jutro na parkingu przez budynkiem urzędu dzielnicy Targówek stanie Mammobus, w którym mieszkanki Targówka będą mogły wykonać darmowe badanie mammograficzne

Redakcja
Mieszkanki Targówka mogą wykonać darmową mammografię. Jutro specjalna akcja

- Urząd Dzielnicy Warszawa Targówek m.st. Warszawy oraz Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zapraszają mieszkanki naszej Dzielnicy na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia – przekazały władze dzielnicy.

Akcja skierowana jest do mieszkanek Targówka, które są w wieku 45 -74 lata, czyli roczniki 1950 – 1979. Na badanie można zarejestrować się pod numerami telefonów:58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

Mammobus stanie na parkingu przed budynkiem urzędu dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 od strony Urzędu Stanu Cywilnego.

Jak informuje urząd przed przystąpieniem do badania panie zostaną poproszone o wypełnienie ankiety, a samo badanie obejmuje 4 projekcie, czyli po dwie na każdą pierś.

 

fot. mat.pras.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda