mobile

Odzyskany towar i zatrzymana kobieta

Policjanci z komisariatu w dzielnicy Ursus zatrzymali kobietę, która dokonała kradzieży na kwotę 9 000 złotych. 26-latka usłyszała zarzuty z artykułu 278 kodeksu karnego do których się przyznała. Skradziony towar został odzyskany i zostanie zwrócony właścicielowi.

inf. prasowa
Odzyskany towar i zatrzymana kobieta

W wyniku działań policjantów z komisariatu w Ursusie udało się zebrać materiał dowodowy i przedstawić zarzuty kobiecie, która okradała swojego pracodawcę. Policjanci z komisariatu w dzielnicy Ursus otrzymali zgłoszenie o kradzieży czytnika ebook w sklepie przy ulicy Składkowskiego. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce zastali 26-letnią kobietę, która została złapana na kradzieży sprzętu elektronicznego przez swojego pracodawcę. W wyniku prowadzonych działań śledczy ustalili, że 26-latka od czerwca 2020 roku do 13 lutego, w krótkich odstępach czasu dokonywała kradzieży ze sklepu sprzętu elektronicznego, książek oraz zabawek na łączną kwotę prawie 9 000 złotych.

Kobieta została zatrzymana, przewieziona do komisariatu policji gdzie usłyszała zarzut kradzieży z artykułu 278 kodeksu karnego. 26-latka przyznała się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddała się karze. W sprawie odzyskano skradzione przedmioty. które teraz wrócą do swojego prawowitego właściciela.

 

 

 

mł. asp. Karol Cebula/g.p

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda