mobile
REKLAMA

Okradał ośrodek dla potrzebujących dzieci

To nie była jednorazowa kradzież, a seria włamań i kradzieży. - 41-letni obywatel Ukrainy kilkukrotnie włamał się do remontowanego ośrodka dla dzieci i kradł nowo zamontowane instalacje elektryczne przekazał sierż. szt. Jakub Pacynia.

NKK
Okradał ośrodek dla potrzebujących dzieci

Przy ul. Koźmińskiej znajduje się specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci słabowidzących. Właśnie trwa jego remont. Niestety modernizację ośrodka postanowił wykorzystać do własnego nieuczciwego wzbogacenia się pewien obywatel Ukrainy.

Jak przekazała śródmiejska policja -Sprawca kilkukrotnie włamał się do budynku, w którym znajduje się fundacja działająca na rzecz pomocy potrzebującym dzieciom. Z obiektu skradzione zostały elementy nowych instalacji elektrycznych. Łącznie suma strat oszacowana została na około 100 000 złotych – wyjaśnia sierż.szt. Jakub Pacynia.

41-latek został złapany na gorącym uczynku, w trakcie kolejnej próby włamania. Mężczyzna miał przy sobie również narkotyki.

-Okazało się, że swoim działaniem spowodował liczne zniszczenia i uszkodzenia mienia. Podczas szybkiego „demontażu” kabli kilkukrotnie spowodował zwarcia, w wyniku których uszkodzeniu uległy inne urządzania elektryczne. 41-latek usłyszał szereg zarzutów za kradzieże i włamania, uszkodzenie i zniszczenie mienia, naruszenie nietykalności cielesnej oraz posiadania narkotyków – informuje policja.

Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

 

fot. Śródmiejska Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda