mobile
REKLAMA

Przed nami Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Woli

Czołowe mazowieckie zespoły i cztery zagraniczne drużyny wezmą udział w tegorocznym Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Woli. Rywalizacja potrwa od piątku do niedzieli.

Marcin Kalicki
Przed nami Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Woli

W Hali Sportowej „Koło” swoje umiejętności zaprezentują mocne drużyny z Mazowsza oraz cztery zespoły z zagranicy. W kategorii kadetek o wygraną powalczą dwie ekipy z Litwy: Druskienniki i Kaunas (dwie drużyny), ukraińskie Mostykska Lwów oraz UKS KSG Atena Warszawa i dwie drużyny gospodyń zawodów – UMKS WAN MOS Wola Warszawa. 

Zacięta rywalizacja toczyła się będzie także w kategorii młodziczka. W wolskim turnieju zapowiedziały swój udział: MUKS Sparta Warszawa, UKS Varsovia Warszawa, UMKS WAN MOS Wola Warszawa, MUKS Krótka Mysiadło, LOS Nowy Dwór Mazowiecki i UKS Lesznowola. Gościem specjalnym zawodów będzie 286-krotna reprezentantka Polski, olimpijka, dwukrotna mistrzyni Europy, dwukrotna triumfatorka Ligi Mistrzyń – Małgorzata Glinka-Mogentale.

W piątek rywalizacja rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa przynajmniej do godz. 19:00. Na parkiecie zobaczyć będzie można kadetki i młodziczki UMKS WAN MOS Wola Warszawa oraz zespoły z Litwy i Ukrainy. Będzie to doskonały wstęp do sobotnio-niedzielnej batalii o jak najlepszy wynik dla swojego zespołu. O tym, kto triumfuje w kategorii kadetek dowiemy się w niedzielę około południa, natomiast na godz. 15:00 planowane jest zakończenie turnieju młodziczek.

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do wsparcia dopingiem zawodniczek w trzydniowym turnieju na Woli. Wszystkie mecze rozgrywane będą na trzech sektorach Hali Sportowej „Koło” przy ul. Obozowej 60.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda