mobile
REKLAMA

Świąteczna ślizgawka przy Rokosowskiej

Już 17 grudnia jeszcze jedno niezwykle ciekawe wydarzenia na lodowisku OSiR Ochota przy ul. Rokosowskiej 10, którego organizatorem jest Urząd Dzielnicy Ochota, a mianowicie „Świąteczna ślizgawka”.

informacja prasowa
Świąteczna ślizgawka przy Rokosowskiej

Impreza odbędzie się, jak wspomniano, 17 grudnia w godzinach 16.30 – 19.30. Jej celem jest integracja podczas gier i zabaw sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, integracja środowisk szkolnych, wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej oraz zachęcanie do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego i edukacja poprzez zabawę.


Imprezę rozpocznie powitanie wszystkich gości oraz oficjalne otwarcie przez Dyrektora OSiR Ochota. Tuż po powitaniu – początek zabawy - rywalizacja wszystkich zainteresowanych dzieci i dorosłych w przygotowanych konkurencjach. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy będą prezentować swoje umiejętności łyżwiarskie. Dzieci rywalizują między sobą w różnych konkurencjach, które są dostosowane do wieku uczestników i do ich możliwości. Zabawa jest nadzorowana przez instruktorów sportu. Dziećmi w czasie trwania całej imprezy opiekują się rodzice. Prowadzący imprezę będzie zachęcał do wzięcia udziału nie tylko w konkurencjach łyżwiarskich, ale także we własnych prezentacjach na wesoło. Będzie można wygrać atrakcyjne upominki. Zachęcimy wszystkich, aby skorzystali z kawy i herbaty przygotowanej dla wszystkich uczestników. Zapewniony będzie ratownik medyczny, co z pewnością wzmocni bezpieczeństwo.

Konkurencje podczas których będą rywalizować nasi mali sportowcy zakończą się po niespełna 2 godzinach wspólnej zabawy. W czasie podsumowywania przez organizatorów zaplanowanych konkurencji moderator opowie o wyczynach naszych małych sportowców. Przewidziany czas podsumowania wynosi około 20 minut

ORGANIZACJA IMPREZY

  • Dzieci na imprezę przychodzą pod opieką osoby dorosłej.

  • W imprezie biorą udział Mieszkańcy Dzielnicy Ochota

  • Dzieci wchodzą na obiekt pod opieką rodzica na którym spoczywa opieka nad dziećmi przez cały czas trwania imprezy.

  • Uczestnicy imprezy spotykają się z organizatorami wewnątrz obiektu przy ul. Rokosowskiej 10

  • Ilość uczestniczących osób jest ograniczona względami bezpieczeństwa

Po wstępie na lodowisko, rozgrzewce i oficjalnym powitaniu rozpoczną się animacje oraz zmagania w konkurencjach sportowo – rekreacyjnych. Będą konkursy dla rodzin, dzieci i ich opiekunów. Będą też nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkurencji. Wstęp wolny.

fot. mat. własne 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda