Świąteczne dekoracje dla szpitala dziecięcego
Prezydent Rafał Trzaskowski odwiedził dzieci przebywające w Warszawskim Szpitalu przy ul. Mikołaja Kopernika. Podczas wizyty zapalono dodatkową iluminację, która została zamontowana, by dodać otuchy i sprawić radość małym pacjentom.
Z inicjatywy dyrekcji szpitala, wspólnie z firmą Multidekor, miasto postanowiło choć trochę ubarwić dzieciom konieczność pobytu w szpitalu przed świętami – mimo fachowej opieki tutejszych medyków, na pewno nie należy to do przyjemności.
Firma Multidekor na swój koszt zainstalowała iluminacje na fragmencie ul. Świętokrzyskiej, który sąsiaduje ze szpitalem, a także na dziedzińcu oraz od strony ul. Kopernika. Wewnątrz szpitala pojawiły się ozdobione choinki.
– Chcemy, by te bajkowe iluminacje, które widać z okien szpitala, przywołały uśmiechy na twarze małych pacjentów. W tym szczególnym miejscu chciałbym złożyć wszystkim Pacjentkom i Pacjentom, małym i dużym, wszystkim którzy zmagają się z chorobami i dolegliwościami oraz ich rodzinom, najcieplejsze życzenia świąteczne. Wszyscy jesteśmy z Wami myślami i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i do domów – mówi Rafał Trzaskowski.
Prezydent wspólnie z prezeską Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ Izabelą Marcewicz-Jendrysik oraz właścicielami firmy Multidekor Grzegorzem i Tomaszem Podogrockimi włączył nowy fragment dekoracji wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej. Można ją zobaczyć na odcinku pomiędzy Nowym Światem a ulicą Mikołaja Kopernika.
Multidekor to polska firma rodzinna, która od 26 lat jest liderem rynku iluminacji i dekoracji świątecznych w Polsce. Ma na swoim koncie realizacje dla największych miast, parków, jarmarków świątecznych.
Fot. um warszawa



![[KONKURS] Spektakl „Piotruś Pan” wygraj wejściówki](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/4220062c4a3bc4a89accbe6eeeadbeffc25cc607.jpeg)
















![[Rozwiązanie konkursu] Wyślij swoje świąteczne życzenia i wygraj publikację w gazecie „Informator Stolicy”](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/8abf53ae5e6bb60e0a46c0cb4da4f5a822bee3aa.png)
![[Rozwiązanie konkursu] "Po słonecznej stronie życia” – wygraj książkę Damiana Abramowicza](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d0e3e375dcad54d827756f7f588561f4018ff4cc.png)
![[Rozwiązanie konkursu] "Choinka” w teatrze Guliwer. Wygraj wejściówki](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/01d2ed3f6041f16fd646e64351050f0e4669ae74.jpeg)














