mobile
REKLAMA

Twoje światła - nasze bezpieczeństwo

Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych po raz kolejny przystąpił do akcji "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo". Jest to kampania na rzecz sprawnych świateł w pojazdach.

Informacja prasowa
Twoje światła - nasze bezpieczeństwo

W dniach 20 listopada oraz 4 grudnia 2021 r. (soboty) w godzinach 8.00-13.00 w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 przy ul. Szczęśliwickiej 56, w szkolnej stacji kontroli pojazdów, kierowcy będą mieli możliwość bezpłatnego sprawdzenia świateł pojazdów.

Zespół Szkół samochodowych i licealnych po raz kolejny przystąpił do akcji "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo" Kampania na rzecz sprawnych świateł. https://ochota.um.warszawa.pl/.../-twoje-swiatla-nasze...

Ta ogólnopolska kampania ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na stan i jakość oświetlenia w pojazdach, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego.

Prawidłowe działanie świateł pojazdu oraz ich właściwe ustawienie ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, zarówno tych zmotoryzowanych, jak i pieszych. Policjanci warszawskiej "drogówki" w ramach kampanii "TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO" w ramach codziennej służby zwiększyli liczbę kontroli pojazdów pod kątem ich oświetlenia. Uczestniczą również w sprawdzaniu oświetlenia na stacji kontroli pojazdów mieszczącej się na terenie Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 1 przy ul. Szczęśliwickiej 56 w Warszawie

To bardzo pożyteczna akcja. Zespołowi Szkół Samochodowych i Licealnych z ul. Szczęśliwickiej 56 można tylko ( i należy) pogratulować, że po raz kolejny przystąpił do niezwykle pożytecznej akcji. Cieszy fakt, że placówka oświatowa z Ochoty ponownie bierze udział w tym projekcie. Bardzo często, niestety, bagatelizujemy stan techniczny naszych pojazdów. Oczywiście dotyczy to również, świateł, a przecież często od „kondycji” naszego pojazdu zależy bezpieczeństwo nasze, innych użytkowników dróg. Nie zapominajmy o tym, bo o tragedię, naprawdę, nietrudno. Warto skorzystać z oferty Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych przy ul. Szczęśliwickiej 56.

Należy również wspomnieć, że szkolna stacja kontroli pojazdów przy u. Szczęśliwickiej 56 cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda