mobile
REKLAMA

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. – świętokrzyska perła przyrodolecznictwa

Jeżeli szukasz miejsca, w którym odbudujesz zdrowie, zregenerujesz siły i wypoczniesz, warto odwiedzić Busko-Zdrój – miejscowość uzdrowiskową położoną w województwie świętokrzyskim.

Informacja prasowa
UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. – świętokrzyska perła przyrodolecznictwa

 

Znajdują się tam znane w całym kraju sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, takie jak zabytkowe Sanatorium MARCONI, nowoczesny Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA (z najnowocześniejszym w tej części Europy Ośrodkiem Diagnostyki i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu), czy Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny GÓRKA. Buskie Uzdrowisko od blisko 200 lat skutecznie wspomaga leczenie schorzeń reumatologicznych, neurologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych oraz dermatologicznych. Największymi naturalnymi bogactwami są wody siarczkowe, solanki jodkowe oraz borowina. UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. dba o najwyższe standardy obsługi swoich gości, którzy skorzystać mogą z gamy blisko 90 rodzajów zabiegów leczniczych. Dostępnych jest tu wiele form kuracji, zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również pobyty pełnopłatne. Od kilku już lat te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza że Uzdrowisko proponuje atrakcyjne cenowo pakiety pobytowe obejmujące zakwaterowanie, 4 zabiegi dziennie i pełne wyżywienie. Już w styczniu i lutym na korzystających z pobytów pełnopłatnych czekają atrakcyjne rabaty (styczeń-15%, luty -10%). Przykład? – Pakiet (zakwaterowanie, zabiegi, wyżywienie) z miejscem w pokoju dwuosobowym w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA to poza sezonem dzienny koszt na poziomie 195 złotych, a od tego należy jeszcze odliczyć rabat (w styczniu – 15%).
Za pakiet z pokojem jednoosobowym w tym samym obiekcie zapłacimy tylko 205 złotych (minus oczywiście rabat). Biorąc pod uwagę wysoki standard kuracji, to jak na polskie warunki naprawdę doskonałe propozycje. Zachęcamy do sięgnięcia po więcej informacji na temat UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. Być może warto zaplanować tam nadchodzące ferie, czy urlop. Po zabiegach, na gości buskiego kurortu czeka wiele atrakcji, od tych lokalnych (m.in. liczne wydarzenia kulturalne w pięknej Sali Koncertowej w Sanatorium MARCONI) po szerokie możliwości zwiedzania z przewodnikiem regionu czy najbliższej okolicy. Pijalnia wód leczniczych mieszcząca się w Sanatorium MARCONI oraz piękny zabytkowy Park Zdrojowy w jego otoczeniu z pewnością dodadzą uroku zimowym spacerom. Jeżeli więc szukasz miejsca wolnego od przemysłu, miejsca które pozwoli odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, chcesz zadbać o zdrowie czy po prostu zregenerować swoje siły witalne, to UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. jest doskonałą propozycją.
Chcesz wiedzieć więcej? - Zachęcamy do odwiedzenia stron:

www.uzdrowiskobusko.pl

www.kapielsiarczkowa.pl

www.kuracjawbusku.pl

www.szpitalgorka.pl

www.anthropos.com.pl

 

UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

 

Rezerwacja Pobytów Pełnopłatnych tel. 41 370 38 00

 


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda