mobile
REKLAMA

Wielkie siatkarskie derby stolicy

Przed nami siatkarskie derby stolicy. Na Ursynowie KS Metro podejmie zespół MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Kto tym razem okaże się lepszy? Czy „Tramwajarze” wyprzedzą Metro czy Metro będzie szybsze od Tramwajów? Zapraszamy serdecznie na to niezwykłe widowisko.

Marcin Kalicki
Wielkie siatkarskie derby stolicy

Derby Warszawy to mecz wyjątkowy. Jak przygotowywali się do tego spotkania Wolanie? – Programu przygotowań nie był specjalnie modyfikowany. Mieliśmy dodatkowy dzień wolnego na Wszystkich Świętych, to pozwoliło na trochę większy reset w naszych głowach przed nadchodzącą kolejką, a do meczu pracowaliśmy tak samo ciężko, jak do każdego innego. Po dwóch kolejnych porażkach z drużynami z TOP-u naszej grupy, wewnątrz warszawskie derby to idealny moment, aby się „odkuć”, powrócić na zwycięską ścieżkę oraz poprawić miejsce w tabeli. Jestem przekonany, że determinacji nam nie zabraknie - szczególnie mi, gdyż jest to mecz przeciwko klubowi, w którym stawiałem swoje pierwsze siatkarskie kroki i spędziłem tam cudowne 5 lat. Z każdym meczem poznajemy się wewnątrz drużyny coraz bardziej, co poprawia wzajemne zaufanie i odblokowuje kolejne możliwości. Te derby zawsze budziły wiele emocji, więc zapraszam do oglądania wszystkich kibiców - będzie się działo – zapewnia Jakub Sutryk, środkowy MOS Wola. – Derby Warszawy to na pewno ciekawy mecz. Nie przygotowujemy się specjalnie do tego spotkania, chcemy wrócić do naszej gry, a konkretnie do poprawienia zagrywki, zredukowania błędów własnych i poprawy przyjęcia. Za nami dwie porażki, z czego w ostatniej nie zagraliśmy na swoim poziomie. Mam nadziej, że wrócimy do gry, na którą nas stać – dodał Stanisław Chaciński, przyjmujący wolskiego klubu.

Mecz KS Metro Warszawa – MOS Wola Tramwaje Warszawskie odbędzie się w sobotę, 5 listopada w hali sportowej COS „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48. Początek o godz. 17:00. Zachęcamy do prowadzenia dopingu z trybun ursynowskiego obiektu.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda