mobile
REKLAMA

Piknik na Polu Mokotowskim

Od 3 maja do końca sierpnia w każdą niedzielę będzie się działo na Polu Mokotowskim. Rusza nowa inicjatywa – Piknik Warszawski.

TAGI
Piknik na Polu Mokotowskim

Klub Iskra Pole Mokotowskie zaprasza na nową, cykliczną imprezę warszawską. Będzie to okazja do zrelaksowania się bez konieczności wyjeżdżania z miasta.

Organizatorzy oferują dobre jedzenie od lokalnych producentów, nowe smaki w mieście, kulinarne niespodzianki oraz livecooking. Poza tym pojawi się również letnia moda, design i gadżety od polskich projektantów.

Co tydzień organizowane będą nowe gry i zabawy, m. in.: bule, frisbee czy planszówki. Dla wszystkich chętnych poprowadzone zostaną zajęcia z jogi oraz podstawy windsurfingu. Można przychodzić ze zwierzakami - dla nich też znajdą się smakołyki oraz gadżety. Pojawi się również masaż, porady kosmetyczne, a także różnorodne warsztaty. Dla dzieciaków przewidziano animacje oraz mini warsztaty ekologiczne.

„W słoneczne dni wygrzewać się będziemy na leżakach i przy błękicie basenu, sącząc napoje, rozmawiając z najbliższymi, odpoczywając” - informują organizatorzy. - „Zapraszamy wszystkich na warszawskie piknikowanie”.

 

Szczegółowe informacje dostępne na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/events/798496583569581/

 

Magda Bieńkowska

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda