mobile
REKLAMA

SBM „Torwar” startuje z nową inwestycją

Na warszawskim Solcu wmurowano kamień węgielny pod jedenastą już inwestycję warszawskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Torwar”.

Anna Tomasik
SBM „Torwar” startuje z nową inwestycją

Nie jest tajemnicą, że stołeczne dzielnice rozrastają się głównie za sprawą powstających inwestycji mieszkaniowych. Deweloperzy kuszą promocyjnymi cenami i coraz mniejszymi metrażami oferowanych mieszkań. A na lokale mieszkalne w stolicy popyt jest ogromny.

Kolejna powstaje na warszawskim Solcu. Inwestorem jest prężnie działająca Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Torwar”, której mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic zresztą dziwnego. Każda inwestycja sygnowana nazwą SBM „Torwar” oznacza połączenie nowoczesności z jakością.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Torwar” to inwestor, który przykłada bardzo dużą wagę do detali. Dla wielu inwestorów budujemy, ale dla tego akurat inwestora jak się buduje to od razu czuć, że buduje on dla siebie. Każdy detal jest dopracowany w każdym szczególe. Jest to na pewno dobre w dłuższej perspektywie zarówno dla nas i dla mieszkańców. „Torwar” ma duże doświadczenie w budowaniu. Jest to już jedenasta inwestycja tej spółdzielni. Materiały i pewne rozwiązania także eksploatacyjne wdrażane są na etapie budowy. Spółdzielnia te działania obserwuje od początku, co ułatwia nam współpracę, gdyż potem mamy mniej kłopotu z serwisem gwarancyjnym, który musimy świadczyć. Decyzje są podejmowane w punkt, za co bardzo serdecznie dziękuję – powiedział Artur Soczewica, ceniony specjalista w zakresie budownictwa z dorobkiem inżynierskim i menadżerskim, dyrektor do spraw produkcji w Fundamental Group, członek zarządu głównego Dwell Well Construction sp. z o.o. Podkreślił też, że firmy tworzą ludzie i w przypadku realizacji inwestycji SBM „Torwar” te obopólną współpracę ludzi czuć, gdyż na każdym etapie prac jest bezpośredni kontakt.

15 września br. wmurowano kamień węgielny pod inwestycję Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Torwar” przy ulicy Górnośląskiej 13. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością włodarze dzielnicy Śródmieście, członkowie Rady Nadzorczej i Zarząd SBM „Torwar” oraz wykonawcy inwestycji, projektanci, inżynierowie i architekci, a także przyszli mieszkańcy. Wydarzenie poprzedziła msza święta odprawiona w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej przy ulicy Zagórnej 5.

Cieszymy się z takiej inwestycji jak ta. Życzymy przyszłym mieszkańcom tego budynku, by mieszkało się tutaj komfortowo, żeby się meldowali, żeby nasza dzielnica rozrastała się i była ludna. Szanowni państwo, bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie. Wszystkiego dobrego! – powiedział w swoim krótkim przemówieniu Paweł Martofel, zastępca burmistrza dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Przy ulicy Górnośląskiej 13 wyrośnie jeden kameralny budynek mieszkalny wielorodzinny. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą lokale usługowe i garaż podziemny. Wiadomo też, że parter i pierwsze piętro zajmą biura spółdzielni.

Zwieńczeniem spotkania było wspólne delektowanie się pysznym tortem.

 

Anna Tomasik

Foto: SBM „Torwar”

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda