mobile
REKLAMA

TK Kaunas wygrywa Turniej o Puchar Burmistrza Woli

Drużyna TK Kaunas z Litwy wygrała tegoroczną, siódmą edycję Turnieju o Puchar Burmistrza Woli zarówno w kategorii kadetek, jak i młodziczek młodszych. Drugie miejsce zajęły gospodynie zawodów – UMKS WAN MOS Wola Warszawa. Zawodom towarzyszyła rywalizacja Mazowieckiej I Ligi młodziczek.

Marcin Kalicki
TK Kaunas wygrywa Turniej o Puchar Burmistrza Woli

Turnieju o Puchar Burmistrza Woli za nami. Zawody, które na stałe wpisały się w kalendarz młodzieżowych rozgrywek przyciągnęły swoją uwagę również zagranicznych klubów. W siódmej edycji zawodów wzięły nie tylko polskie drużyny, ale również zespoły z zagranicy.

Pierwszy raz w historii Turniej o Puchar Burmistrza Woli odbył się z udziałem ekip zagranicznych. Gościliśmy trzy zespoły z Litwy – dwa z Kowna i jeden z Druskiennik oraz czwarty z Ukrainy z miejscowości Mościcka w okręgu Lwów. W kategorii kadetek wygrał zespół z Kowna, podobnie jak w rywalizacji młodziczek – powiedział Janusz Patriak, trener UMKS MOS WAN Wola Warszawa i organizator turnieju.

Dobre drugie miejsce w obydwu kategoriach zajęły siatkarki z Woli. Podium uzupełniły zawodniczki UKS KSG Atena Warszawa wśród kadetek oraz MOSTYS 'KA Lwów w kategorii młodziczki młodsze.

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii kadetki:

1. TK Kaunas (Litwa)

2. UMKS WAN MOS Wola Warszawa 

3. UKS KSG Atena Warszawa 

4. UMKS WAN MOS Wola II Warszawa

5. Druskienniki (Litwa)

Klasyfikacja końcowa zawodów w kategorii młodziczka młodsza:

1. TK Kaunas (Litwa)

2. UMKS WAN MOS Wola III Warszawa

3. MOSTYS'KA Lwów

Wolskim zawodom rozgrywanym w Hali Sportowej „Koło” przy ul. Obozowej 60 towarzyszyły turniej Mazowieckiej I Ligi młodziczek. Tu rywalizację pewnie wygrały siatkarki z Rogalińskiej, które wyprzedziły LOS Nowy Dwór Mazowiecki, MUKS Krótką Mysiadło, UKS Varsovię Warszawa, MUKS Spartę Warszawa i UKS Lesznowolę.

Fot. ze zbiorów autora

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda