mobile
REKLAMA

Pokazali drogę do osiągnięcia dobrostanu

Wczoraj w Centrum Promocji Kultury Praga- Południe odbyła się premiera spektaklu „TO od(N)owa”, zrealizowanego w ramach zadania "Projekt SZCZĘŚCIE" przez Towarzystwo Rozwijania Aktywności Szansa współfinansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy. Przedstawienie zostało przygotowane przez wychowanków Ogniska Pracy Pozaszkolnej z Ochoty- uczniów LXIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego pod kierunkiem nauczycieli Ogniska: Katarzyny Rewery Malec i Wojciecha Wojtucha.

mat.pras.
Pokazali drogę do osiągnięcia dobrostanu

Organizatorzy zaprosili uczniów południowo-praskich szkół, objętych lokalnym systemem wsparcia, do introspekcji w swoje życie po to, aby spróbować poszukać w nim przyjaznej przestrzeni do radzenia sobie z wszelkimi smutkami, których bardzo często nie potrafimy nazwać i zdefiniować. W spektaklu starano się pokazać, że osobista wolność każdego z nas ma swoje nowe imię „od(N)owa”, czyli ciągłe samodoskonalenie i wewnętrzna praca nad sobą. Tylko tak „od(N)owiony” człowiek będzie miał siłę osiągnąć dobrostan.

Na pewno stan zadowolenia osiągnęła publiczność oraz zaproszeni goście, wśród których byli: Burmistrz Dzielnicy Ochota – Piotr Krasnodębski, Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Praga -Południe Bożena Przybyszewska, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla dzielnicy Ochota Krzysztof Grochowski, Naczelniczka Wydziału Oświaty i Wychowania dla dzielnicy Praga- Południe Aleksandra Wilska, Naczelniczka Wydziału Edukacji m.st. Warszawy- Alicja Krakiewicz oraz przedstawicielka Wydziału Edukacji Pozaszkolnej Biura Edukacji - Anna Andrzejewska.

Organizatorzy zapowiadają „to nie koniec naszych wspólnych działań - obiecujemy, że w przyszłym roku szkolnym jeszcze o nas usłyszycie!”

 

fot. mat.pras.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda