mobile
REKLAMA

Zwycięska sobota Mazovii

W sobotę, 20 lutego na hali OSiR Ochota przy ul. Nowowiejskiej 37B BlueSoft Mazovia podejmowała ŁKS MG 13 Łódź. Siatkarki ze stolicy pewnie pokonały łodzianki 3:0.

Zwycięska sobota Mazovii

O komentarz po spotkaniu poprosiliśmy trenerów obu drużyn. Oto co nam powiedzieli.

Michał Krymarys, trener ŁKS SAN MG 13 Łódź:
- 2 ligę traktujemy jako źródło, z którego czerpiemy cenne doświadczenie i doskonalimy umiejętności, potrzebne do rozgrywek juniorskich. Mecz z Mazovią Warszawa w prawdzie przegraliśmy, ale spotkanie było potraktowane jako dobry trening przed ćwierćfinałem  mistrzostw Polski Juniorek, które rozgrywamy już od środy 25.02.2016r. Sprawdziłem kilka nowych ustawień i wiem, nad czym musimy jeszcze popracować.  Rywal pokazał nam bardzo dobrą siatkówkę i zasłużenie wygrał z nami 3:0. Mimo porażki z optymizmem patrzę w najbliższą przyszłość i mocno wierzę w nadchodzący sukces. Mam bardzo zdolny i ambitny zespół, ale dziewczyny muszą same w to uwierzyć. Do dorosłej siatkówki brakuje im już nie tyle umiejętności, ile bojowego nastawienia mentalnego. Moje jeszcze bardzo młode zawodniczki muszą podchodzić do meczu jak do wojny, a nie traktować go jako grzeczną gierkę w duchu fairplay.

Katarzyna Wysocka, trenerka BlueSoft Mazovia:
- Teatr jednego aktora-tak należałoby określić występ siatkarek drugoligowego zespołu BlueSoft Mazovia w meczu ostatniej kolejki w drugiej rundzie rozgrywek. Drużyna prowadzona przez duet trenerski Wysocka, Ślusarczyk bez problemów wygrała z zespołem ŁKS MG13 Łódź trzysetowe spotkanie 3-0 (25-18; 25-17; 25-17). Tym sposobem "Mazovianki" uplasowały się na 4 miejscu w tabeli i zakwalifikowały się do rundy play-off. Już za dwa tygodnie odbędzie się pierwszy dwumecz  fazy play-off gdzie drużyna BlueSoft Mazovia podejmie Spartę Warszawa lidera tabeli.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda