mobile
REKLAMA

Na ratunek ratownikom

Chcieli udzielić mu pomocy, a on ich zaatakował. Uszkodził karetkę i uderzał ratowników medycznych. Po chwili agresora ujęli wezwani na pomoc strażnicy miejscy

Informacja prasowa
Na ratunek ratownikom

W czwartek 6 kwietnia około godziny 9 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że w okolicy ulicy Felińskiego oczekuje karetka pogotowia z nietrzeźwym mężczyzną. Gdy patrol był w drodze, mężczyzna stał się agresywny i zaatakował ratowników. By szybciej dotrzeć na miejsce strażnicy, włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe.

Na miejscu funkcjonariusze zastali załogę pogotowia. W karetce zobaczyli agresora, który był pobudzony i atakował ratowników. Strażnicy natychmiast wyciągnęli mężczyznę z karetki, lecz wtedy stał on się agresywny także wobec nich. Funkcjonariusze błyskawicznie obezwładnili agresora. Po chwili, już w kajdankach, mężczyzna oczekiwał na przyjazd policji.

Z wyjaśnień ratowników wynika, że w chwili, kiedy przeprowadzali czynności ratunkowe z niewiadomych powodów, mężczyzna stał się agresywny. Uderzał ratowników i kopał w drzwi karetki wybijając jej szybę.

Kiedy na miejsce dotarli policjanci, strażniczka i strażnik przekazali im ujętego mężczyznę.

fot.Straż Miejska

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda