mobile
REKLAMA

Piknik Rodzinny z okazji 20-lecie istnienia NEXTEAM!

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym firma NEXTEAM będzie celebrować swoje 20 urodziny firmy na Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się 20 maja 2017r.

Ewa Chiniewicz
TAGI
Piknik Rodzinny z okazji  20-lecie istnienia  NEXTEAM!

Rodzinna firma NEXTEAM od 20 lat jest autoryzowanym dealerem marki Opel. W ciągu swojej dwudziestoletniej historii wielokrotnie zdobywała wiele cennych nagród oraz wyróżnień. NEXTEAM została laureatem rankingu wśród Firm Rodzinnych, zdobyła tytuł Najlepszego Dealera Roku z jedną lokalizacją. Przez ostatnie dwie dekady wielokrotnie otrzymaliśmy wyróżnienia, między innymi za największą sprzedaż nowych aut marki Opel. Wypracowane doświadczenie i wysoka jakość obsługi klientów sprawiła, że możemy poszczycić się znaczącym udziałem w rynku.

Podążając za trendami oraz potrzebami naszych klientów w lipcu 2000 roku nastąpiła znaczna rozbudowa naszej firmy. Aktualnie powierzchnia wynosi ponad 2000 m2. Została wybudowana między innymi hala serwisu samochodowego wraz z przestronnym magazynem części zamiennych, powstał obszerny parking. W ciągu ostatnich 20 lat całkowicie zmodernizowano budynek mieszczący salon sprzedaży samochodowy i biura. Całość wykonano z zachowaniem międzynarodowych standardów obiektów dealerskich OPEL.

Od 1997 roku NEXTEAM plasuje się w ścisłej czołówce pod względem sprzedaży nowych samochodów OPEL w Polsce, ponieważ znakomicie wyczuwa rynek i potrafi dostosować swoją ofertę sprzedaży do potrzeb klientów. W nowoczesnym salonie zawsze wyeksponowane są wiodące modele. Okresowo przeprowadzane są specjalne akcje promocyjne oferujące wysokie rabaty. Warto przy tym zaznaczyć, że niektóre grupy zawodowe, np. lekarze, dziennikarze, służby mundurowe, prawnicy mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe. U kompetentnych konsultantów sprzedaży samochodów można uzyskać szczegóły aktualnych promocji i warunki rabatów. Przed salonem na klientów zachęcająco oczekują samochody do jaz próbnych. NEXTEAM odnotowuje stabilny poziom sprzedaży nowych samochodów. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i zbiorowych - firm i instytucji. To nic dziwnego jeśli wziąć pod uwagę, że samochody OPEL charakteryzują się wysoką jakością o ustalonym prestiżu. Praktycznie każdy model z aktualnej oferty może zostać dostarczony natychmiast dzięki własnemu magazynowi samochodów, bądź też zostanie sprowadzony w ciągu kilku dni. Podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego z okazji 20-lecia istnienia
firmy NEXTEAM będzie można odebrać Voucher promocyjny o wartości 1000 zł na zakup nowego auta lub zlecić montaż czujników parkowania w nowo zakupionym aucie.

Dzięki ofercie naszego partnera GETIN Noble Bank S.A. kredytujemy do 100% wartości auta na bardzo korzystnych warunkach. Atrakcyjne finansowanie dotyczy zarówno samochodów nowych, jak i używanych. W naszym dziale ubezpieczeń posiadamy szeroki wachlarz produktów. Szczególnie atrakcyjny jest Pakiet Dealerski. Oferujemy także bardzo korzystne ubezpieczenia na wszystkie marki zarówno nowych jak i używanych samochodów. Współpracujemy z TUiR Warta S.A., PZU S.A., ERGO HESTIA S.A., TUiR ALLIANZ S.A. Podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego z okazji 20-lecia istnienia firmy NEXTEAM będzie można odebrać wyjątkowe prezenty od naszych partnerów.

Na terenie naszej firmy znajduje się doskonale zaopatrzony dział części zamiennych i akcesoriów. Można tutaj zakupić akcesoria, wyposażenie dodatkowe, części zamienne i płyny eksploatacyjne do samochodów OPEL , CHEVROLET i pojazdów amerykańskich grupy General Motors. W ramach sezonowych promocji oferowane są opony letnie i zimowe wszystkich wiodących producentów. Posiadamy odpowiednie wyposażenie do każdego modelu, a przy aktualnych promocjach także na każdą kieszeń. Wymiana i wyważenie zakupionego u nas kompletu opon jest bezpłatne. Sezonowe promocje obejmują także felgi stalowe i aluminiowe, akumulatory, łańcuchy zimowe, systemy transportu bagażu, dywaniki, pióra wycieraczek i wiele innych. Ponad 6000 pozycji magazynowych gwarantuje doskonałą dostępność części zamiennych do napraw mechanicznych bądź blacharsko-lakierniczych. Jeżeli czegoś nie mamy, a zdarza się to bardzo rzadko, potrzebna część jest sprowadzana w trybie ekspresowym beż żadnych dodatkowych kosztów ze strony klienta. Nasze oryginalne części, dzięki rozwiniętemu systemowi promocji i programów sprzedaży, nie są wcale drogie w porównaniu z tzw. "zamiennikami". Zapewnia to idealne dopasowanie i zadowolenie klienta z długiej i bezproblemowej eksploatacji samochodu. Używanie oryginalnych części zamiennych i korzystanie z obsługi technicznej autoryzowanego serwisu pozwala na utrzymanie oryginalnych specyfikacji producenta samochodu. Oznacza to, że można jeździć samochodem dłużej i uzyskiwać wysoką cenę przy sprzedaży. Podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego z okazji 20-lecia istnienia firmy NEXTEAM będzie można zakupić części z 20% rabatem.

NEXTEAM stawia na serwis. Doskonale zorganizowany i nowocześnie wyposażony dział serwisu - to wielki sukces i duma firmy. Obecnie znajduje się on pod jednym dachem z magazynem części. Posiada w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, m.in. komputerowe stanowisko do laserowego pomiaru geometrii zawieszenia i stanowisko obsługi układów elektronicznych wyposażonych w komputerowe urządzenia do diagnozowania usterek układów elektronicznych oraz stanowisko komputerowego wyważania kół. Serwis korzysta ze sprawdzonego rozwiązania Direct Reception - miejsce bezpośredniego przyjęcia samochodu do obsługi wraz z elektroniczną ścieżką diagnostyczną, na której badane są hamulce, zbieżność, stan zawieszenia i amortyzatorów. Każdy klient przed zleceniem ewentualnej naprawy może tutaj wspólnie z doradcą serwisowym dokonać wstępnej weryfikacji technicznego stanu samochodu i przy fachowej pomocy doradcy ustalić co powinno zostać zrobione aby osiągnąć właściwy stan techniczny samochodu. Po wstępnym ustaleniu zakresu usług jak i przewidywanych kosztów wszelkie zmiany ustaleń wynikłe w trakcie realizacji zlecenia są każdorazowo konsultowane z klientem. Na czas naprawy klientom proponowany jest zastępczy środek transportu w atrakcyjnej cenie. Przeszkolona obsługa techniczna serwisu rozumie co jest najlepsze dla samochodu i jest w stanie zapewnić najwyższą jakość i uprzejmość na co dzień. Dzięki wewnętrznemu systemowi kontroli zleceń usługi wykonywane są szybciej i sprawniej, stąd też niski koszt obsługi technicznej i wysoki poziom świadczonych usług - serwis jest niewątpliwie kolejnym atutem firmy. Na wykonanie naprawy i wymienione części udzielana jest dwuletnia gwarancja. Na klientów czeka wiele stałych jak i sezonowych promocji serwisowych. Jednymi z bardziej atrakcyjnych usług są: wymiana oleju syntetycznego w silnikach benzynowych, gdzie łączny koszt materiałów i usługi wynosi tylko 199 zł oraz czyszczenie klimatyzacji w bardzo przystępnej cenie tylko 79 zł. Podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego z okazji 20-lecia istnienia firmy NEXTEAM każdy użytkujący pojazd dowolnej marki będzie mógł odebrać Voucher promocyjny o wartości 50 zł na dowolną usługę serwisową. Jedną ze specjalnych usług przygotowanych z tej okazji będzie usługa ozonowania klimatyzacji której koszt wyniesie jedyne 51 zł. Korzystając z Vouchera promocyjnego za usługę zapłacimy jedynie 1 zł.

W ofercie firmy NEXTEAM znajdują się sprawdzone auta używane. Prowadzimy odkup aut od klientów indywidualnych. Przy zakupie nowego auta mogą Państwo zostawić używane auto w rozliczeniu. Ekspozycja aut znajduje się przed salonem. Od czerwca 2017 przy współpracy z firmą Car-Garantie firma NEXTEAM oferuje program gwarancyjny samochodów używanych wszystkich oferowanych marek. Dla komfortu kupujących na każde zakupione auto używane udzielamy gwarancji mechanicznej.


 

Interesującym rozwiązaniem może poszczycić się NEXTEAM, jeśli chodzi o naprawy powypadkowe. Polega ono a tym, że nie tylko posiada porozumienie z firmami holującymi samochody, ale przede wszystkim błyskawicznie dokonuje u siebie (a nie jak to zwykle bywa u ubezpieczyciela) oględzin uszkodzonego pojazdu. Tutaj robi się cyfrowe zdjęcia uszkodzeń i używając systemu EUROTAX dokonuje się oceny stanu technicznego uszkodzonego pojazdu i wyceny kosztów naprawy, a po uzyskaniu niezbędnych pełnomocnictw natychmiast przekazuje samochód do naprawy. Wszystkie naprawy realizowane są w oparciu o oryginalne elementy i części, na bazie technologii producenta. Należy dodać, że naprawy te są wykonywane w systemie rozliczeń bezgotówkowych (nie są angażowane pieniądze klienta. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii napraw powypadkowych i lakierniczych oraz najwyższej jakości materiałów Klient nie jest w stanie stwierdzić różnicy między samochodem przed szkodą, a po naprawie.

Jak już wspomniano, firma znajduje się w ścisłej czołówce, w zakresie sprzedaży samochodów OPEL w Polsce głównie z powodu kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie światowym. Począwszy od pomocy w wyborze i zakupie samochodów, poprzez pomoc w jego finansowania i ubezpieczeniu, okresowym przeglądom technicznym, ofercie sprzedaży akcesoriów i wyposażenia dodatkowego, po naprawy bieżące i powypadkowe. W firmie istnieje system badania opinii klienta. Za pomocą ankiety wysyłanej do klientów systematycznie dokonuje się oceny realizowanych standardów. Inicjatywa ta służy procesowi ciągłej poprawy jakości obsługi w celu uzyskania całkowitego zadowolenia klienta. Tak więc nic dziwnego, że klienci są zadowoleni ze współpracy z takim dealerem jakim jest NEXTEAM. Robi się tutaj bardzo wiele, aby zawsze zapewnić wszechstronną obsługę najwyższej jakości i wychodzi się naprzeciw oczekiwaniu klientów - niekoniecznie tylko za pieniądze! Budzi to zaufanie i przekonanie, że tu się o niego naprawdę dba i się z nim liczy. Dlatego firma może być pewna swojej przyszłości - i co bardzo cieszy - jak zapowiada jego kierownictwo, już powstają plany dalszej rozbudowy firmy.

Ogromnym kapitałem NEXTEAM są jej pracownicy, którzy od przeszło 20 lat budują wizerunek oraz tradycję firmy. Wielu z nich jest z nami niezmiennie od samego początku. Stanowią oni trzon firmy oraz oparcie merytoryczne dla nowych pracowników rozpoczynających swoją ścieżkę kariery w naszej firmie. Aktualnie ok 100 pracowników dba o pełne zadowolenie Klientów korzystających z naszych usług.

Dobro Klienta zawsze było, jest i będzie naszym priorytetem.

Dzielnica Białołęka stwarza przyjazne warunki rozwoju przedsiębiorczości, co przyczyniło się w znacznym stopniu do szybkiego rozwoju firmy NEXTEAM za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Jesteśmy pewni swojej przyszłości. Jak zapowiada Zarząd, powstały plany rozbudowy firmy.

Zapraszamy 20 maja 2017 r. na Piknik Rodzinny organizowany na 20-lecie istnienia firmy NEXTEAM. Przewidzieliśmy moc atrakcji dla całej rodziny - szczegóły na stronie http://www.nexteam.pl/20lat

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko