mobile
REKLAMA

Wodecki na urodzinach Pałacu Kultury

Gwiazdą czwartego dnia obchodów 60 – lecia urodzin Pałacu Kultury i Nauki był wszystkim bardzo dobrze znany kompozytor, muzyk i wokalista – Zbigniew Wodecki. Tym razem towarzyszyli mu muzycy z Mitch & Mitch Orchestra and Choir.

TAGI
Wodecki na urodzinach Pałacu Kultury

O godzinie 21 na scenie przed Pałacem Kultury i Nauki rozpoczął się koncert Zbigniewa Wodeckiego, bardzo dobrze znanego z takich przebojów jak „Z tobą chcę oglądać świat”, „Zacznij od Bacha” czy „Nad wszystko uśmiech twój” krakowskiego muzyka.

Pomysł organizatorów obchodów urodzin Pałacu Kultury i Nauki by zaprosić Zbigniewa Wodeckiego był jak najbardziej trafiony. Setki osób pomimo niesprzyjającej pogody ustawiło się przed sceną, żeby posłuchać piosenek nagranych przez artystę w 1976 roku i piosenek pochodzących z wydanego na wiosnę tego roku, nowego albumu muzyka.

Wodecki jest przykładem artysty ponadpokoleniowego – przekrój wiekowy zgromadzonych przed Pałacem Kultury słuchaczy był bardzo szeroki. Potwierdza to tylko rangę i wartość Zbigniewa Wodeckiego i jego piosenek.

Popołudniowa burza przygotowała słuchaczy, gdy na początku koncertu zaczął padać deszcz, przed sceną wyrósł las parasoli.

Półtorej godziny koncertu bardzo szybko minęły. Przywitany na początku koncertu oklaskami muzyk, nie mógł zejść ze sceny bez bisów.

Koniec koncertu Zbigniewa Wodeckiego i Mitch & Mitch Orchestra and Choir nie był zakończeniem wieczoru przed Pałacem. Po półgodzinnej przerwie na Placu Defilad rozpoczął się dancing przy muzyce Marcina Maseckiego i JAZBANDBIGBAND.

Andrzej Sitko

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda