mobile
REKLAMA

Wymiana nawierzchni na Okopowej – będą utrudnienia

Od piątku, 17 lipca od godz. 22.00 do poniedziałku, 20 lipca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Okopowej na odcinku od ul. Powązkowskiej do al. „Solidarności”.

TAGI
Wymiana nawierzchni na Okopowej – będą utrudnienia

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku pl. A. Zawiszy. Ruch na drugiej jezdni będzie odbywał się bez utrudnień. Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: Rondo Zgrupowania AK „Radosław” lub ul. Dzika – al. Jana Pawła II – al. „Solidarności”. Nie będzie można przejechać przez skrzyżowania z ul. Okopową w ciągu ulic Żytniej i Leszno. Objazd dla tych ulic zostanie poprowadzony ul. Młynarską i dalej ul. Wolską i al. „Solidarności”. Wyjazd z ulic z ulic Stawki i M. Anielewicza będzie możliwy tylko w kierunku Ronda Zgrupowania AK „Radosław”. Na zamkniętym odcinku ulicy będzie wymieniana nawierzchnia jezdni.

W związku z wymianą nawierzchni zachodniej jezdni ul. Okopowej, od 17 do 20 lipca na trasy objazdowe zostaną skierowane linie autobusowe:

- 171, 190, 520 (w kierunku krańców NOWE BEMOWO, OS.GÓRCZEWSKA, ZNANA): od skrzyżowania al. „Solidarności” i ul. Leszno ulicami: al. „Solidarności” – Wolska – Płocka – Górczewska i dalej swoimi trasami; (w kierunku krańców TORWAR, CH MARKI, MARYSIN): od skrzyżowania ulic Górczewskiej i Młynarskiej ulicami: Młynarska – Wolska – al. „Solidarności” i dalej swoimi trasami;

- 180, N41 (w kierunku krańców WILANÓW, DW.CENTRALNY): od skrzyżowania ulic Powązkowskiej, Okopowej i Dzikiej ulicami: Dzika – al. Jana Pawła II – Stawki – Smocza – M. Anielewicza i dalej swoimi trasami;

- N91 (w kierunku krańca DW.CENTRALNY): od skrzyżowania ulic Powązkowskiej, Okopowej, Dzikiej ulicami: Dzika – al. Jana Pawła II – Stawki – Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. „Solidarności” – Okopowa i dalej swoją trasą.

Źródło: UM Warszawa / Mat. prasowe

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda